Murat Aksu

Murat Aksu
Fulya Projesi ve Fulya Davası süresindeki Beşiktaş ikinci başkanı olan Murat Aksu ile ilgili haberleri Beşiktaş Postası’ndan takip edebilirsiniz.

Fulya Davası Mesut Yılmaz Kimdir?
Mesut Yılmaz Kimdir?

Mesut Yılmaz Kimdir? Ahmet Mesut Yılmaz 6 Kasım 1947 yılında doğan olan Türk siyasetçi, eski Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı ve eski ANAP Genel Başkanıdır.

Haber
Beşiktaş eski başkanı şimdinin TFF Başkanı Yıldırım Demirören hakim karşısında

Beşiktaş eski başkanı şimdininTFF Başkanı Yıldırım Demirören hakim karşısında… Beşiktaş’ın 2005-2007 yılları arasında muhasebe kayıtlarında usulsüzlük yapıldığı iddiası ile yargılanan kulübün eski başkanı Yıldırım Demirören, hatadan kaynaklanan bir durum olabileceğini söyledi. Demirören, konu tespit edildiğinde gerekli ödemenin de yapıldığını savundu / Beşiktaş Haberleri

Spor Haberleri
Yalçın Karadeniz kaosundan kim kârlı çıkacak!

Beşiktaş Kulübü başkanlığını bıraktığından beri suskunluğunu koruyan siyah-beyazlı kulubün efsane başkanı Süleyman Seba bugün neden bir açıklama yapma gereğini duydu. Ayrıca açıklamayı da kendi isteğiyle mi yapıp yapmadığı da merak konusu!..

Haber
İdari ibra eşit çıktı, bütçe kabul edilmedi

İdari ibra gelmedi, bütçe kabul edilmedi… Beşiktaş Kulübü’nün Yıllık Olağan Mali ve İdari Genel Kurul toplantısında kulüp yönetim kurulu mali bakımdan oy çokluğu ile ibra edilirken, idari yönden yapılan oylamada ise oylar eşit sayıda çıktı.

1 2 3 6