BJK HaberleriSpor Haberleri

Seyit Ateş “Beşiktaş için Ethem Sancak başkanlığa geliyor.”

Geçtiğimiz hafta düzenlenen Mali ve İdari Genel Kurul’da seçim kararı aldığını kongre ile paylaşan Fikret Orman’ın yeniden aday olmasına kesin gözle bakılırken, siyah-beyazlı camianın muhalefeti de aradığı başkanı bulmuş gözüküyor.

Beşiktaşlı eski yönetici Seyit Ateş’in attığı tweete göre, muhalefetin iş adamı Ethem Sancak çatısı altında birleşmesi bekleniyor. Seyit Ateş, “Beşiktaş için Ethem Sancak başkanlığında, Serdal Adalı, Hasan Arat, Ahmet Nur Çebi, İbrahim Altınsay ve Murat Aksu’nun da olduğu bir yönetim çalışması yapılacak” ifadelerini kullandı.

Sosyal medyadaki siyah-beyazlı taraftarların bir kısmı ise Ethem Sancak ismine tepkili. Taraftarlar, Sancak ile Aziz Yıldırım’ın aşağıdaki fotoğrafını “Fenerbahçe’nin golüne seviniyorlar” şeklinde yorumladı.

Kamuoyu Ethem Sancak adına pek yabancı değil. Ünlü iş adamı geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkan Recep Tayyip Erdoğan için “Anam, babam, çocuklarım sana feda olsun” demiş, bu sözler çok ses getirmişti.

Fikret Orman’ın ilk kurduğu yönetimde yer alan Seyit Ateş, Beşiktaş için bomba bir iddia ortaya attı. Seyit Ateş, Twitter adresinden attığı tweet ile ortalığı karıştırdı. Seyit Ateş, ”Beşiktaş için; Ethem Sancak başkanlığında, Serdal Adalı, Hasan Arat, Ahmet Nur Çebi, İbrahim Altınsay ve Murat Aksu’nun da olduğu bir yönetim çalışması yapılacak” şeklinde attığı tweet ile Beşiktaşlıları bile şaşırttı.

Seyit Ateş, ”İçimdekini yazsam Ahmet Nur Çebi’yi yazmam”

”İçinizden gelen listeyi yazmışsınız” şeklinde gelen tepkilere ise Seyit Ateş, ”İçimdekini yazsam Ahmet Nur Çebi’yi yazmam” şeklinde cevap vererek yazdıklarının arkasında durdu.

Çarşı’yı kızdıracak aday!

Öte yandan Ethem Sancak ismi Beşiktaşlılar tarafından tepkiyle karşılanırken, bunun en büyük nedeni ise ünlü işadamının Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakınlığı. Muhalif duruşuyla bilinen Çarşı grubunun da Ethem Sancak ismine sıcak bakmayacağı konuşuluyor. Ethem Sancak, geçtiğimiz yıllarda Forbes tarafından en zenginTürk listesinde ilk 100’de yer almıştı.

NationalTurk Haber

4 yıl sonra adayım demişti!

Ethem Sancak 2010 yılının Aralık ayında yaptığı açıklamada en büyük hayalinin Beşiktaş başkanlığı olduğunu açıklamış ve 4 yıl sonra aday olacağını belirtmişti. Sancak o günlerde, ”4 yıl sonra Beşiktaş başkanlığına adayım. 61 yaşında çok sevdiğim kulübüme başkanlık yapmak istiyorum. Adaylık kararımın bir diğer sebebi de Beşiktaş’ın içine düştüğü durumdur. Kimse borçlarla insanları korkutmasın. Beşiktaş büyük bir potansiyeldir. 4 proje ile bütün borçları öderim. Taraftarın desteğiyle kimseye borç kalmaz. Bizim yaptığımız büyük işler ortada. Büyük düşünmek gerekiyor” açıklamasında bulunmuştu.

Ethem Sancak Beşiktaş Kulübünden İhraç Edildi

SEYİT ATEŞ: Muhammed Demirci yalan söylüyor. Fikret Orman’ı ben Başkan yaptım. Necip’i ben getirdim.

 

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu