Aşçıoğlu ConstructionBJK HaberleriFulya DavasıHaberHürser TekinoktaySpor Haberleri

Fikret Orman’dan Ağar’ın cenazesine çelenk

Eski bakanlardan Mehmet Ağar’ın kardeşi Süleyman Yaşar Ağar Ankara’da toprağa verilirken cenazeye Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da çelenk gönderdi.

Kocatepe Camisi’ndeki cenaze törenine, Adalet Bakanı Kenan İpek, TBMM Başkanvekili Meral Akşener, eski Meclis Başkanı İsmet Sezgin, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, MİLAD Partisi Genel Başkanı İdris Naim Şahin, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Beşiktaş 2. başkanı Murat Aksu’nun babası eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, AK Parti milletvekilleri Egemen Bağış ve Muammer Güler’in de aralarında bulunduğu bazı milletvekilleri, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, eski futbolcu Rıdvan Dilmen ile Ağar ailesinin yakınları katıldı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, milli futbolcu Arda Turan ve spor yorumcusu Şansal Büyüka da törene çelenk gönderdi.

Fulya Davasında Yıldırım Demirören’i savunduğu için büyük tepki çeken Başkan Fikret Orman, Mehmet Ağar’ı da hapis cezasını çektiği cezaevinde ziyaret etmişti.

İstanbul Havalimanı’nın yemek işi Sedat Peker’in gündeme getirdiği Engin Baltacı’ya verildi

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu