Onur Göçmez Ahmet Nur Çebi’ye cevap verdi

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş Kongre üyesi Onur Göçmez Ahmet Nur Çebi’nin kendisi için söylediği ‘Kongre üyesiymiş. Benim muhatabım değil” diyerek yaptığı açıklamalara cevap verdi

Onur Göçmez, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’ye cevap verdi

Arkas Holding ‘in sahibi Lucien Arkas’ın damadı olarak bilinen Onur Göçmez, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’ye cevap verdi

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin geçtiğimiz gün basın mensuplarıyla yaptığı sohbet toplantısında Lucien Arkas’ın damadı olarak bilinen Bandırmaspor başkanı Onur Göçmez için şu ifadeleri kullanmıştı;

“Bandırmaspor’un başkanı, önce aynaya dönüp kendisine bir bakacak. Oyuncuyu satarken Bandırmaspor başkanı. Biz oyuncudan vazgeçince Beşiktaşlı oluyor. madem Beşiktaşlı neden oyuncuyu bize yüksek fiyattan satmaya kalkıyor? kongre üyesiymiş. Benim muhattabım değil, zaten kendisini tanımıyorum, görüşmem de olmadı. N’Koudou giderse, ‘Keny’yi alabiliriz’ dedik. İşine baksın. Oyuncusu çok kıymetliyse başkasına satsın. Biz serbest bıraksın. Madem çok iyi futbolcu bize satmak istediği fiyatı başka bir kulübe satsın. Bulabilse zaten beklemez”

Hürser Tekinoktay: Ahmet Nur Çebi’ye kalsa Milan’ı şampiyon yapan da o, Covid-19 aşısını bulan da o

Onur Göçmez: Ahmet Nur Çebi’nin tarz ve üslubunu tarih yazacaktır

Bu açıklamaların ardından Bandırmaspor Başkanı Göçmez, Çebi’ye şu yanıtı verdi; “Bize resmi teklif yapıldı, kabul ettik. 5 gün sonra transferin iptal olduğunu sosyal medya okuduk. Futbolcu dahil kimsenin bu durumdan haberi yoktu. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin basına yapmış olduğu açıklama üslup tarz ve yaklaşım Beşiktaş camiasını bağlar ve Beşiktaş camiasının kendi içerisinde bunu tartışması lazım. Bandırmaspor’u ve futbolcumuz Keny’nin sanki bir kulübe satılma, Keny’nin de itibarsızlaştırma ve kalitesiz bir topçu algısı oluşturulmuş kamuoyuna. Beşiktaş Başkanı’nın yapmış olduğu bu açıklama sonunda tarih şunu yazacaktır; Beşiktaş Başkanı, Bandırmaspor’a yapılan bu tarz ve üsluptan ötürü özür borçlu olarak yazacaktır. Bu konu bizim için burada kapanmıştır.”

 Bu haberler ilginizi çekebilir

TFF’NİN FUTBOLA DÖNÜŞ PROTOKOLÜNE KARŞI ELEŞRİLERDE BULUNMUŞTU

Onur Göçmez daha önce TFF’nin hazırladığı “Futbola Dönüş Protokolü” adıyla hazırladığı programın alt liglerde teknik imkanların yetersizliğine ve uygulanmalarına karşı çıkmasıyla dikkati çekmişti.

Onu Göçmez, “Alt liglerde ne yazık ki endüstriyel futbolun imkanları yok. Alt liglerde statların, antrenman sahalarının, teknik ve altyapı olanakları ne kadar biliniyor emin değilim. Sadece 1 takımı havalimanından otele taşımak için 3 otobüs gerekiyor. 30 futbolcu için 10 soyunma odası gerekiyor. Bu protokol sorumluğu tamamıyla kulüplere ve futbolculara yüklüyor. Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu bu kararın TFF’nin kendi kararı olduğu, görüş ve öneri vermedikleri, kesinlikle bundan sonra olacaklardan sorumlu olmadıklarını belirtiyor. Tüm alt liglerin şu anda başka sorunları da var. Gelirlerimiz sıfırlandı ve ciddi sorumluluklarımız var. TFF’den ödeme alamıyoruz’” diye konuşmuştu.

TFF’nin açıkladığı Futbola Dönüş Öneri Protokolü’nün alt liglerde uygulanmasının mümkün olmadığını söyleyen Bandırmaspor As Başkanı Onur Göçmez, “TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta son 6 haftaya 60 puanla zirvede giren Bandırmaspor liglerin 12 Haziran’da başlayacak olmasından endişeli. TFF tüm liglerin amatörde dahil oynanacağını açıkladı ancak nasıl oynanacağını açıklamadı. Biz birkaç vaka varken ligleri iptal ettik ve doğru bir karardı. Şimdi binlerce vaka var biz sahalara dönüyoruz” demişti.

Murat Aksu ve Ahmet Nur Çebi ekip arkadaşlarıyla buluştu

Onur Göçmez Kimdir?

1977’de İstanbul’da doğan Onur Göçmez, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur.

1999 yılında çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri sektöründe başladığı iş hayatına, lojistik ve nakliye sektöründe 2003 yılından itibaren sırasıyla; Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Teftiş Kurulu Başkanlığında Müfettiş olarak ve CEVA Lojistik AŞ’de İstanbul Bölge Müdürü olarak devam etmiş olup, 2012 yılında Arkas Lojistik AŞ’de göreve başlamıştır.

Arkas Lojistik AŞ’de Operasyon Müdürü, Filo Yönetim Müdürü ve İstanbul Bölge Müdürü olarak görev yapmıştır. 2014 yılında Arkas Lojistik Ulaştırma Hizmetleri Türkiye Müdürlüğü görevine atanarak tecrübesiyle gruba çok önemli katkılar sağlamış ve 2015 yılında Genel Müdür Yardımcılığına atanmıştır. Ek olarak Arkas Lojistik Grubunun insan kaynakları, güvenlik ve idari işler fonksiyonlarının strateji ve icrasından sorumlu olmuştur. Nisan 2017 tarihi itibari ile Arkas Lojistik AŞ’de Genel Müdürlük pozisyonuna atanmıştır.

Ocak 2020 itibariyle, Arkas Lojistik AŞ’nin yurt içi ve yurt dışı şubeleri olmak üzere tüm hizmet gruplarının, merkezi departmanlarının ve icra kurulunun yönetiminden sorumlu olmak üzere İcra Kurulu Başkanı / CEO pozisyonuna atanmıştır ve görevine İcra Kurulu Başkanı / CEO olarak devam etmektedir.

Onur Göçmez evli ve üç çocuk sahibidir.

Hürser Tekinoktay Ahmet Nur Çebi’ye karşı cevap hakkını kullandı. ‘O’ 5 kişi kim ?

5/5 (1 Review)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: