Browsing: Beşiktaş Yazıları

Haber
Düğümden Düğüne

Beşiktaş Postası yorumcusu Cem Top’un kaleme aldığı “Düğümden Düğüne” başlıklı yazı;

Haber
“Atmakta bu kadar nazlanırsanız…”

NationalTurk yorumcusu ve Beşiktaş camiasının sevilen isimlerinden Fuat Yaman’ın dün akşam oynanan Beşiktaş Gaziantepspor maçını değerlendirdiği ‘Çok Büyük Kayıp’ başlıklı yazısı;

Haber
Fernandes de Q7 gibi harcanmasın

Geçen sezonun ilk devresi Quaresma tartışmalarıyla geçmişti. Orman yönetimi, ‘Q7 markası’nı oynatıp satmak yerine kadrodışı bırakmış ve sonunda da 1.5 milyon Euro’luk alacağını ödeme karşılığında sözleşmeyi feshetmişti.

Haber
Takım sosyalist değil!

BEŞİKTAŞ, Trabzon maçıyla sezonu açtığı gibi kapatmış da! Tromsö, pabucun pahalı olduğunu gösterse de pek ders alınmamış. / Hürriyet gazetesi yazarı Kenan Başaran’ın Erciyes Beşiktaş maçı sonrası kaleme aldığı yazı;

Haber
Neyin ve kimin FEDA’sı?

Fotospor yazarı Altuğ Aktaş’ın Beşiktaş gündemiyle ilgili olarak kaleme aldığı ‘Feda’ başlıklı yazısı;

Haber
Beşiktaş’ta Son Carv-Ahval ve Şerait

Beşiktaş’ta işler biraz yolunda gitmeye başladı ya, bekliyorum birkaç gündür “Bakalım şimdi ne çıkacak diye”, nitekim merak fazla uzun sürmedi. Sevinçten endişeye dönmeye başlayan bir Tayfur Havutçu konumuz var artık nur topu gibi. Muhteşem Beşiktaş Yönetimi’nin çatlayan yumurtası.

Haber
Beşiktaşlı’ya açık mektup

Sevgili Beşiktaş taraftarı… Otuz yıllık hayatımın çoğu seninle beraber geçti. Geçen yıl kaybettiğim anneannemin yorgun zihni Beşiktaş’ın renklerini kızlarının ve torunlarının isimlerinden fazla tuttu zihninde, annemin kalbi bugün hâlâ o renkler için atar.

Haber
Şerefli ikincilikten şerefli ikinci lige!

Haberler dışında artık yazacak çok şey de yok. Kiminin aç, kiminin sefil, kiminin endişeli, kiminin ürkek, kiminin ölmeye öldürmeye sürüklendiği, kiminin çocuklarına bir gelecek hazırlayamamanın bunalımında cinnet olduğu bu cennette, her gün onca kadının öldürüldüğü, onca çocuğun ölüme doğduğu bu yalnız ve güzel ülkede; futbolun cehennemini bu kadar konuşmak da ayrı bir günah ama…

Haber
Nihat bana da yumruk at!

İki yıl önce kantarın topuzu kaçınca alınmasına karar verilen ve günler süren ikna turlarından sonra tekrar Beşiktaş’a kazandırılan Nihat Kahveci’nin son günlerde yaptıkları ortada.

Haber
Sessiz ama Derinden

Son yılların en keyifli sessiz ikinci yarısı sonrası, bu skorla finali garantiledik gibi. “Daha belli olmaz” dese de Gaziantepli futbolcular, bunu dedirten skor değil, Beşiktaş.

1 2 3 7