Metin Keçeli

Metin Keçeli
Fulya Projesi ve Fulya Davası sürecinde hem Beşiktaş Kulübü hem de Beşiktaş Belediyesinde ikinci başkan olan Metin Keçeli  ile ilgili haberleri Metin Keçeli Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Haber
2 senedir susan Metin Keçeli’den inciler!

2 senedir susan Metin Keçeli’den inciler! Beşiktaş Kulübü Eski Yöneticisi Metin Keçeli istifa ettikten sonra konuştu! Metin Keçeli, tek imza yetkisi nedeniyle Yıldırım Demirören’e tepki gösterdi.

Haber
Beşiktaş yönetimi istifa edecek mi?

Beşiktaş yönetimi istifa edecek mi?… Beşiktaş 2. başkanı Metin Keçeli, Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz’in toplu istifa talebini yönetim kurulu toplantısında görüşeceklerini söyledi.

Haber
İsrail ile kriz! Maccabi maçı oynanmayabilir

Birleşmiş Milletler’in Mavi Marmara raporu nedeniyle Türkiye’nin İsrail ile tüm ilişkilerini durdurması üzerine Beşiktaş’ın Maccabi Tel Aviv ile İnönü’de yapacağı maç da tehlikeye girdi.

Haber
Beşiktaş’ta Delgado, Ferrari ve Fink’in bileti kesildi!..

Beşiktaş İkinci Başkanı Metin Keçeli Zapatocny’in takımda kalacağını, ilk planda gönderilmesi düşünülen oyuncuların Fink, Delgado ve Ferrari olduğunu söyledi. Radyospor’da Aydın Cingöz ile Haber Aktif Programı’na katılan Keçeli önemli açıklamalar yaptı.

Haber
“Baba Hakkı”yı andık

“Beşiktaşlılık nedir?”in cevabı Hakkı Yeten vefatının 21. yılında Zincirlikuyu mezarlığındaki kabri başında anıldı.

1 2 3