Metin Keçeli, teknik direktör Tayfur Havutçu’nun görevinin sürdüğünü söyledi

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Metin Keçeli, Tayfur Havutçu’nun görevinin sürdüğünü ve yaşadığı bu kritik günlerde desteklerinin arkasında olduğunu belirtti / Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Metin Keçeli, futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan teknik direktör Tayfur Havutçu’nun görevinin sürdüğünü ve yaşadığı bu kritik günlerde desteklerinin arkasında olduğunu, görevinin sürdüğünü ve yaşadığı bu kritik günlerde desteklerinin arkasında olduğunu söyledi.

Metin Keçeli, siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, bugün bazı gazetelerde ”Efsaneler göreve” başlığı altında tarafına atfedilerek çıkan haberlerin tamamen gerçek dışı olduğunu kaydederek, ”Teknik direktörümüz Tayfur Havutçu görevinin başındadır ve hocamızın böyle kritik bir gününde tüm desteğimiz onun arkasındadır” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş İkinci Başkanı Metin Keçeli, gazetelerde çıkan eski futbolcularından Feyyaz Uçar, Metin Tekin gibi isimlerin teknik direktör olarak kulübün başına getirileceği yönündeki haberleri kesin bir dille yalanladı. Metin Keçeli, Radyospor’a yaptığı açıklamada, Başkan Yıldırım Demirören’e eski efsane oyuncuların bir araya getirilerek teknik direktörlük görevi yapsın şeklinde bir teklifi olmadığını ve haberin gerceği yansıtmadığını söyledi.

Metin Keçeli; Mustafa Denizli ve Daum ile görüşmedik

Metin Keçeli, Tayfur Havutcu ile yola devam etmek istediklerini ve birkaç gündür kamuoyunda Denizli, Daum gibi isimlerle görüştükleri şeklindeki haberlerin gerçeklikle ilgisi olmadığını belirtti.
Keçeli, ”Gönlümüz her zaman ilk olarak Tayfur Hoca’dan yana. Şayet Tayfur Hoca’nın suçsuz olduğu ispatlanır ve serbest bırakılırsa ilk önceliğimiz yine kendisi olacaktır. Denizli ve Daum gibi isimlerle görüşmedik. Başka bir hoca arayışımız yok. Yazılan bu haberlerle hem kulübümüze hem de Tayfur Hoca’ya karşı ayıp ediliyor.” dedi.

2. Başkan Keçeli; Serdal Adalı’nın istifasını kabul etmedik

Keçeli, Serdar Adalı’nın istifa etmesi konusuna da değinerek, ”Sayın Adalı’nın istifası kulübümüzce kabul edilmemiştir. Adalı serbest kalır kalmaz görevine kaldığı yerden devam edecektir. Şu anda tutuklu bulunan tüm arkadaşlarımıza güvenimiz sonsuzdur. Onların suçsuz olduğuna inanıyoruz” dedi.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: