Beşiktaş yönetimi istifa edecek mi?

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş yönetimi istifa edecek mi?… Beşiktaş 2. başkanı Metin Keçeli, Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz’in toplu istifa talebini yönetim kurulu toplantısında görüşeceklerini söyledi.

Radyospor’dan Özgür Sancar’a yaptığı açıklamada bu akşam sat 17.00’de olağanüstü bir toplantı gerçekleştireceklerini belirten Metin Keçeli, ”Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz‘in de olağanüstü seçime kadar yönetimin Divan Kurulu’na sevk edilmesi yönünde bir talebi vardı. Yönetici arkadaşlarımızla bu konuyu konuştuk; bu akşam ise toplu istifa gündemiyle yönetim kurulu toplantısı yapacağız” dedi.

Beşiktaş Yönetimi’nin bu toplantıda, Pazar günü yapılacak Olağan Mali Genel Kurul’da ibra oylamasının ardından toplu olarak istifa ederek olağanüstü seçimli genel kurula kadar yönetimle ilgili yetkiyi Divan Kurulu’na bırakma kararı alacağı öğrenildi. Pazartesi gününden itibaren ise Divan Kurulu görevi olağanüstü seçimli genel kurula kadar devralacak.

Öte yandan bazı yöneticilerin Mali Genel Kurul’da eski yöneticilerin kulüple ilişkilerinin açıklanmasını talep edeceği, bu yolla geçmişte görev yapan isimlerin kulübe olan borçları ya da alacakları konusunun genel kurul üyeleriyle paylaşılmasını sağlamayı amaçladıkları öğrenildi.

Bu arada 2. Başkan Keçeli, Yıldırım Demirören‘in Federasyon başkanlığına adaylığıyla ilgili olarak ise ”Pazar günü öğleyin kendisiyle yaptığım konuşmada adaylıkla ilgili niyetini anladım. Yapacak bir şey yok. Bir göreve talip olan insanı tutamazsınız. Talip olmuşsa yapacak bir şey yok. Ne olacağını hep birlikte göreceğiz” diye konuştu.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: