Spor Haberleri

Metin Keçeli, Murat Aksu’ya sert çıktı

Metin KeçeliBeşiktaş’ın eski yöneticilerinden Metin Keçeli 2010 Ocak ayında yapılacak olan kongre öncesi çıkan spekülasyonlar hakkında açıklamalar yaptı.

Keçeli, 2010 Ocak ayındaki kongrenin önemini vurgulayarak  “2010 Ocak ayında yapılacak olan kongre belki de Beşiktaş tarihini ve kaderini etkileyecek. Bu sebepten ötürü kongre ile ilgili kararların aceleye getirilmemesi gerekiyor. Süleyman Seba, Rahmi Koç ve Hikmet Çetin’in yapacağı görüşme iyi takip edilmelidir. Çünkü bu isimler Beşiktaş’ın önde gelen isimleridir”.

Keçeli, sözlerinin devamında Murat Aksu’nun aceleci tavrını eleştirdi;

“Bu üç ismin uçağın kapısında, tren veya otobüs garında görüşecek halleri yok. Bu isimlerin yapacakları görüşme, acele ile yapılacak bir görüşme olmaz. Bu kişiler önemli işlere sahip ve zamanları kısıtlı insanlardır. Elbette Beşiktaş için de zaman önemli ve kongre süreci devam ediyor ama bu görüşmenin bir tarih ile sınırlandırılması yanlış olur. Özellikle Murat Aksu’nun bu görüşme için 15 Ekim’e kadar süre belirler tavırda olması yanlıştır. Başkan adaylığını bu tarihte açıklayacak olan Aksu’nun bu görüşme olmassa ben kendi yolumu çizerim yaklaşımını kabul etmiyorum. Aksu’nun tarih konusunda kesin bir dili varsada bu duruma saygı duyarım ama Beşiktaş’ın 15 Ekim’den sonra yapılacak görüşmeler sonrası çıkacak adayına da saygı göstermesi lazım”.

[adrotate group=”15″]

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu