Spor Haberleri

Metin Keçeli de adaylığını açıklıyor

Metin KeçeliBeşiktaş Camiası’nın önde gelen isimlerinden Metin Keçeli, Ntv Spor Radyo’da yayınlanan ve Bülent Yüksel’in sunduğu Sportif Görüş programı’na katıldı.

Asbaşkan Levent Erdoğan’ın istifasını değerlendiren Keçeli “geçmişte ben de Sayın Süleyman Seba ile fikir ayrılığı yaşamış ve yönetimden istifa etmiştim. Sayın Erdoğan da doğrusunu yapmış ama bu kararı daha erken alabilmeliydi” dedi.

Metin Keçeli “iki adaylı bir seçim atmosferi yaşanacak gibi görülüyor ve camianın geneli, ibrenin Yıldırım Demirören’den yana olduğunu düşünüyor, siz de aynı fikirde misiniz?” sorusu üzerineyse bombayı patlattı:

BİR HAFTA İÇİNDE AÇIKLIYORUM

Seçime iki adaylı girileceği doğru değil. Yaklaşık yirmi gün önce başkan adaylığını düşündüğüm ve yirmi günlük sürede yapacağım temaslarda, maddi-manevi destek gördüğüm takdirde bu işe soyunacağım yönündeki açıklamalarım, basına yansımıştı. O yirmi gün geçti ve bu desteği çok büyük oranda aldım. Çok büyük bir sürpriz olmazsa bir hafta içinde adaylığımı açıklayacağım. Özellikle maddi desteğin ayrıntıları konusunda konuşmam şık olmaz ama adaylığımın önünde bir engelin kalmadığını söyleyebilirim …

Dikkati Çekenler

3 Yorum

  1. YUH OLSUN,
    BU SAATTEN SONRA ADAYLIK AÇIKLAYAN HERKES ŞUNU BİLMELİDİR Kİ?
    BU ADAYLIK YILDIRIM DEMİRÖREN’E YARAR VE ÇAKMA ADAYDIR.
    METİN KEÇELİ GİBİ BİRİ YILDIRIM DEMİRÖREN İÇİN KENDİSİNİ FEDA ETMEMELİ, BEKLEMELİ ADAYLIKTA SAMİMİ İSE BİR SONRAKİ KONGREDE ADAYLIĞINI ÖNCEDEN AÇIKLAMALI,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

  2. YAZIKLAR OLSUN KEÇELİ İSMİNE PİYON OLMAK YAKIŞMIYOR. HERKEZ BİLİYOR BUNUN BİR TEZGAH OLDUĞUNU BURADAKİ AMAÇ’IN MUHALEFETİN OYLARINI BÖLMEK OLDUĞUNU AMA BEN BEŞİKTAŞ KONGRE ÜYELERİNİN BU TEZGAHA GELMEYECEĞİNİ VE KONGREDE DEMİRÖRENE HAKETTİĞİ CEVABI VERECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.

  3. Helal olsun Sayın Keçeli, iki adayı da içime sindirememiştim, hoş geldiniz sefa getirdiniz, Umarım kazanacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu