Beşiktaş Yönetimi Metris Cezaevi ziyaretinde; Başkan Demirören nerede?.

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Futbolda şike soruşturması kapsamında cezaevinde tutuklu bulunan Beşiktaş Asbaşkanı Serdal Adalı, Protokol Müdürü Ahmet Ateş ve teknik direktör Tayfur Havutçu’yu Beşiktaş Yönetimi ziyaret ederken Başkan Yıldırım Demirören‘in olmaması dikkat çekti.

Beşiktaş Yönetimi Metris Cezaevi ziyaretinde Yıldırım Demirören yok

Hemen hemen tüm yönetimin Asbaşkan Serdal Adalı, Başkan Yıldırım Demirören‘in Protokol Müdürü Ahmet Ateş ve teknik direktör Tayfur Havutçu’yu ziyaret ederken, aralarında Başkan Yıldırım Demirören’in olmaması dikkat çekti.

Yönetime yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre, cezaevinde tutuklu bulunan Adalı’nın Ateş’in ve Havutçu’nun gözleri Başkan Yıldırım Demirören’i arar gibiydi. Birkaç eksik dışında tüm Beşiktaş yönetimi cezaevi ziyaretindeyken acaba Başkan Yıldırım Demirören neredeydi?..

Metin Keçeli: Serdal Adalı ve Tayfur Havutçu serbest kalacaklar

Beşiktaş Asbaşkanı Metin Keçeli, protokol müdürü Ahmet Ateş, teknik direktör Tayfun Havutçu ve Yönetim Kurulu üyesi Asbaşkan Serdar Adalı’yı ziyaret etti. Ziyarette yöneticiler, Serdal Adalı, Ahmet Ateş ve Tayfur Havutçu’ya yalnız olmadıklarını ifade ettiler ve onlara moral verdiler. Burada basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Metin Keçeli, “Serbest kalacakları ümidiyle ziyaretlerine geldik. Durumları çok iyi. Gayet moralli gördüm” dedi.

Bir basın mensubunun cezaevindeki Asbaşkan Serdar Adalı’nın istifa ettiğine dair söylentiler olduğunu sorması üzerine ise, ”Bana öyle bir şey söylemedi” diye cevap verdi. Serdal Adalı ve Tayfur Havutçu’yu ziyaret edenler arasında Metin Keçeli ile Doğan Küçükemre, Ahmet Akpınar ve Engin Baltacı‘nın yanında bazı başka isimler de yeraldı.

Serdal Adalı’nın istifasını Beşiktaş Kulübü Avukatlarından Engin Baltacı doğrularken, “Bu duruş, Beşiktaş’ın dünkü kupayı iade eden dik duruşunun devamı olarak görüyoruz. Beşiktaş çok kupalar kazanır ama Serdal Adalı gibi arkadaş bulamayız” ifadelerini kullandı.

Bu arada Beşiktaş heyeti Metris Cezaevi’nin önünde beklerken o sırada 34 FB 5076 plakalı bir aracın da cezaevine girmesi dikkat çekti. Bilindiği gibi yine şike suçundan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yöneticiler Şekip Mosturoğlu, İlhan Ekşioğlu ve alt yapı koordinatörü Cemil Turan da cezaevinde bulunuyorlar.

Ahmet Nur Çebi: “COIN, ZARAR VEREBİLİR, HUKUKİ DETAYLARI EN İNCE AYRINTISINA KADAR İNCELİYORUZ”

MESUT YILMAZ   |  YAŞAR AŞÇIOĞLU  |  ENGİN BALTACI  | AHMET NUR ÇEBİ | YILDIRIM DEMİRÖREN |  FİKRET ORMAN

Alaatin Çakıcı: “Ahmet Nur Çebi beni aradı”

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: