HaberSpor Haberleri

Yalçın Karadeniz’den Metin Keçeli’ye; Defol!.. Video

Cumartesi günü yapılan Beşiktaş Divan Kurulu toplantısında Yalçın Karadeniz ve eski yönetim kurulu üyesi 2. Başkan Metin Keçeli’nin kavgası gündeme bomba gibi düştü. Keçeli’nin görev yaptığı eski arkadaşlarını yerden yere vururken, Karadeniz’in, “Eski görev arkadaşlarını yerin dibine batırıyorsun. Sana kimse inanmaz. Hadi defol… Saygısız…” diye bağırdı / Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş Divan Kurulu toplantısında skandal!.. Eski yöneticilerden Metin Keçeli ve Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz kavga etti. Toplantıda söz alan Metin Keçeli konuşmasında, Yıldırım Demirören ve yönetiminde görev alan arkadaşlarını yerden yere vurmasına Karadeniz sessiz kalmadı.

Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Keçeli’ye, “Eski görev arkadaşlarını yerin dibine batırıyorsun. Sana kimse inanmaz. Hadi defol… Saygısız…” diye bağırdı. Bu karşılıklı atışmanın ardından salon karıştı. Toplantıda bulunan divan üyelerinin araya girmesiyle ortalık biraz duruldu.

İşte Metin Keçeli ve Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz’in konuşmaları;

Metin Keçeli’nin konuşması;

Son mali kongrede sizlere ben sizin yerinizde olsaydım benim görev yaptığım yönetimi daha fazla eleştirirdim dedim.  Eleştirilerinizi çok normal ve haklı görmüşümdür. 8 senelik mantalitenin PAF Takımı’na Portekiz’den oyuncu getirmenin, Portekiz’in 2. – 3. liglerinde görev yapabilecek bir hocayı (Carlos Carvalhal) Beşiktaş’ın başına getirmenin hiçbir mantıklı açıklaması yokmuş. Dün Quaresmanın gönderildiğini duydum. Bundan çok mutlu oldum. Bu adam gitti kurtulduk. Bu Beşiktaş’ta çok önemli bir adımdır.

Metin Keçeli; Quaresma vampir

Aferin bu yönetime… İyi günde kötü günde buraya gelip eleştiri yapmayan, kısa sürede yıldız olmuş kimselerin Quaresma denen “Vampiri” uğurlamaya gitmesini inanılmaz derecede kınadım. Yeni yönetimden Başkan Fikret Orman ve birkaç yöneticiyi tanırım, diğerleri yeni arkadaşlar. Bu sözleri kendilerine destek olsun diye söylemedim. Bu doğru yoldan şaşmayın. Bu yönetime teşekkür ediyorum.

Yalçın Karadeniz’in konuşması;

Metin Keçeli şahsımdan bahsettiği için cevap vermek zorundayım. Kendisinin tarif ettiği gibi ben esip gürlemedim. Böyle  haddimi aşacak birşey de yapmam. Ben genel kurullarımıza bunu söylerken hiçbir genel kurul üyelerinin ismini bahsetmeden genel kurullarımıza katılmayan topluma, haber niteliği taşıyan arkadaşlarımızın katılmamasına isyan etmiştim. Sayın Keçeli her konuyu yanlış anlar böyle masaya getirir. Yıllarca Beşiktaş yönetiminde bulunmuş, ikinci başkan mevkiinde oturmuş, boğaz manzaralı odasında oturmuş, ayaklarını uzatmış, şimdi gelmiş burada günah çıkartıyor. Şimdi diyor ki onlar şöyle yapmış, böyle yapmış. Sayın Keçeli istifa etmesini bilemedin mi?

Yalçın Karadeniz’den Metin Keçeli’ye; Defol!..

Yalçın Karadeniz bu arada yerinden kalkarak Divan Kurulu’na doğru yürüyen Metin Keçeli’ye; Evet sana söylüyorum sayın Keçeli. Yerinden kalkma otur yerine. Bende kalkarsam farklı bir durum olur otur yerine. Senin devrin bitti, git otur yerine.  O yönetim kurulunda görev yapıyorsun sonra eski görev arkadaşlarını yerin dibine batırıyorsun. Sana kimse inanmaz. Hadi defol… Saygısız…

[adrotate banner=”206″]

 

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=0AuuskXRnkg[/tube]

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu