Fulya DavasıHürser TekinoktaySpor Haberleri

Kongre üyelerinden Metin Keçeli’ye sert tepki

Beşiktaş’ta yaklaşan başkanlık seçimleri öncesi tansiyon yükselirken eski yöneticilerden Metin Keçeli’nin adaylık sürecinde yaptığı açıklamalara kongre üyelerinden sert tepki geldi.

Bir grup kongre üyesi adına yazılı açıklama yapan Mustafa Torun şunları kaydetti;

Beşiktaş’ın mağdur edildiği Fulya Davası’nda bahsi geçen olumsuz hususlara sesini çıkarmayan, birçok kongre üyemiz tarafından da olumsuzlukların sebeplerinden biri olarak gösterilen Metin Keçeli’nin, 270 kongre üyesinin münferit imzasını alan Hürser Tekinoktay için “Kaale almıyorum” şeklindeki açıklaması kabul edilemez.

Sahte üyelerin, üye yapılan fırıncıların gündemde olduğu Beşiktaş’ta sayın Metin Keçeli, bunlara ses çıkarmak yerine başkanlık yarışına katılan isimlere hakaret etmeyi tercih etmiştir.
270 Kongre üyesinin münferit imzasını tüzüğümüzün 35. maddesine uygun bir şekilde Divan Başkanlık Kurulu’na ileten, Mayıs 2019 Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda Başkan Adayımız olarak etrafında birleştiğimiz Sayın Hürser Tekinoktay’ı hangi sıfatınız ve tutarsızlıklarla dolu geçmişinizle kaale almadığınızı basın yolu ve sosyal medya ile nasıl açıkladığınızı bilmek istiyoruz.
Şunu bilin ki; Beşiktaş kimsenin çiftliği değildir. Bu kulübün sahibi taraftarıdır, kongre üyeleridir.

Herkes aslında her şeyin farkında. Yönetim ise devamlı top çevirmektedir. Beşiktaş camiası hayatı boyunca bir kurban olmak zorunda değildir. Kulüp olarak şu anda ne olduğumuz, geçmişteki seçimlerin sonucudur.

Ne olacağımız ise bundan sonra yapacağımız seçimlere bağlıdır. Rahmetli Onursal Başkanımız Süleyman Seba’nın ;BEŞİKTAŞ İÇİN BİRŞEYLER YAPMAK İSTİYORSANIZ KİMSENİN ADAMI OLMAYIN sözünü biz sağduyulu Beşiktaşlılar olarak çok iyi anlıyoruz. Ancak O’nu başkanlıktan indiren siz ve sizin gibilerin bunları anlaması mümkün değildir.

Maalesef 116 yıllık koca BEŞİKTAŞ’ın kaderi belli kişiler tarafından belirleniyor ve bunu 30 bini aşkın Kongre üyesi, milyonlarca taraftarı olan koca camia yalnızca seyretmekle yetiniyor öyle mi?

Beşiktaş’ı kimin ve hangi zihniyetin yönettiğini bilmek istiyoruz.

Bu olumsuz duruma ses çıkarmadığımız sürece hepimize yazıklar olsun.”

NationalTurk Haber
[adrotate banner=”103″]

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu