HaberSpor Haberleri

Beşiktaş’ta büyük hareketlilik

Hikmet ÇetinHikmet Çetin, Murat Aksu’nun adaylığını açıklamasının ardından adaylıktan vazgeçtiği düşünülürken önceki gün ve bugün yaptığı kritik toplantılar hala karar verme aşamasında olduğu yönünde yorumlandı.

Hatırlanacağı gibi Murat Aksu “Hikmet Çetin aday olursa destek veririm, olmazsa ben aday olurum” diye açıklama yapmıştı.

Önceki gün efsane başkan Süleyman Seba ve eski yöneticilerden Metin Keçeli ile buluşan Hikmet Çetin adaylığı konusunda gelen yoğun baskılar anlatıldı.

Olumlu geçtiği ifade edilen görüşme sonrası bugün de bir başka toplantı gündeme ağırlığını koydu.

Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal ile Hikmet Çetin; Devlet Konuk Evi’nde bir kahvaltı yaptı. Kahvaltı sonrası Çetin ve Ünal, Beşiktaş Çarşısı’nı gezerken esnafın da olumlu tepkiler verdiği ve “Hikmet ağabey aday ol” nidalarının yükseldiği belirtildi.

Önceki gün gerçekleşen kritik toplantının önemli isimlerinden olan Metin Keçeli ise “Hikmet Çetin’in adaylık süreci bitmedi. Henüz yeni konuşuluyor ve muhtemelen de bu iş olumlu bir biçimde sona erecek. Murat Aksu’nun adaylığını açıklaması kendi kararı. Önümüzde daha çok uzun bir süreç var. Hikmet Bey bu süreçte bir dizi temaslarına devam edecek. Beşiktaş Kulübü Başkan adaylığı öyle bir çırpıda açıklanacak kolay bir karar değil. O makam çok değerli” diye konuştu.

Keçeli ayrıca Yıldırım Demirören ve Murat Aksu’nun yöneticilik teklifini kabul etmediğini söyleyerek “Sadece Hikmet Çetin’in listesine girerim” dedi.

Futbol Federasyonu eski başkanlarından Beşiktaş Kongre Üyesi Kemal Ulusu ise “Eğer Demirören ve Aksu yarışırsa oyum Murat Aksu’ya” şeklinde konuştu.

NationalTurk Haber
[adrotate group=”3”]

Dikkati Çekenler

2 Yorum

  1. hikmet çetin aday değil,bütün bunlar metin keçeli’nin uydurması,

  2. Hikmet bey kulübe yakışır… O aday olmazsa Tuncay Özilhan’ın ikna edilmesi gerekir, Y1D1 den kurtulacağız diye kulübü tarikata teslim edemeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu