Browsing: Beşiktaş Postası

Haber
Fuat Yaman : Şampiyon Gibi Oyun

Beşiktaş’ın eski futbolcusu,teknik direktörü,Beşiktaş Postası ve NationalTurk yorumcusu deneyimli teknik direktör Fuat Yaman’ın ”Şampiyon Gibi Oyun” başlıklı yazısı ;

Spor Haberleri
Fuat Yaman : Yine İşkence

Beşiktaş’ın eski futbolcusu ve teknik direktörü,Beşiktaş Postası ve NationalTurk yorumcusu deneyimli teknik direktör Fuat Yaman’ın ”Yine İşkence” başlıklı yazısı ;

Haber
Üye alımında tüzük yerlebir! 2 bin kişi Fikret Orman’ın imzasını bekliyor

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, göreve geldiğinde ‘Hedef 100 bin üye’ diyerek şov yapmıştı. Ancak gerçekler böyle değil. Yaklaşık 2 bin kişi, üyelik başvurusunu yapmasına rağmen hala kendilerine bir yanıt verilmedi. Beşiktaş tüzüğüne göre ise Yönetim Kurulu, yapılan her başvuruya 30 gün içinde cevap vermek zorunda.

Haber
O para senin değil Beşiktaş’ın parası Fikret Orman! (Video)

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın TRT Türk’te katıldığı program irdelendikçe skandal cümleler de ortaya çıkmaya devam ediyor. Fikret Orman, Beşiktaş’ın parasından kendi parasıymış gibi bahsedip ‘İstediğim gibi harcarım’ havasında konuşuyor. (Video)

Haber
CHP Beşiktaş’ta deprem! Açıklama gelmedi istifa geldi!

CHP Beşiktaş İlçe Teşkilatı toplantısında Asım Kantoğlu’nun malvarlığına ilişkin bazı belgeler göstermesi üzerine Beşiktaş Belediyesi Başkan Yardımcısı Uğur Büyükbalkan istifa etti. Beşiktaş Postası, Asım Kantoğlu’nun iddialarını daha önce de gündeme getirmiş, İsmail Ünal ve Uğur Büyükbalkan bir açıklama yapmamıştı.

1 2 3 28