HaberSpor HaberleriYıldırım Demirören

Beşiktaş sahada Başkan Yıldırım Demirören nerede?

Milliyet Gazetesi’nin bugünkü manşetinde Guti ile ilgili olarak “Beşiktaş sahada onun umurunda mı dünya” derken biz de Beşiktaş Postası olarak soruyoruz, “Beşiktaş sahada Yıldırım Demirören nerede? (Hürriyet Gazetesi’nin haberine göre Demirören Kulüpler Birliği toplantısı (!) için İstanbul’da kalmış

Beşiktaş Postası olarak Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kuruluna soruyoruz;

Guti Hernandez, İspanya’ya giderken izin aldı mı almadı mı?

Şayet izin aldıysa iznini kimden aldı?

Yoksa kendi kafasına göre mi İspanya’ya gitti?

Bu bilinmezlik varken Guti’nin Başkan Yıldırım Demirören’in gazetesi Milliyet’te manşetten verilen haberde “Beşiktaş sahada onun umurunda mı dünya!” başlığıyla duyurarak adeta ateşin içine atılması nedendir?..

Yıllarca Real Madrid bünyesin futbol oynamış Guti gibi bir profesyonel oyuncunun izin almadan asla değil ülkesine başka bir yere de gitmesi bile kolay kolay görülen bir hadise değildir… Eğer başkan Demirören, yönetim veya Carvalhal’in haberi ve izni olmadan Guti böyle bir şey yapıyorsa Beşiktaş Kulübü’nde ciddi bir disiplin zafiyeti yok mudur?

Beşiktaş Postası olarak tekrar soruyoruz; Guti’ye İspanya’ya gitmesine kim izin verdi… Eğer habersiz gittiyse bunun cezası ne olacak… Başkan Yıldırım Demirören, Basın Sözcüsü İletişim Komitesi Başkanı Kulak Burun Boğaz Mütehassısı Prof. Dr. Mete Düren veya yönetim kurulundan bir yöneticinin bu konuyu en kısa zamanda açıklamasını bekliyoruz…

Unutulmaması gereken şu ki taraftarların gönlünde büyük bir sevgiyle yer bulmuş ve Türkiye’nin içinde bulunduğu hassas günlerde ay-yıldızı öperek tüm sporseverlerden büyük takdir almıştı.

[adrotate banner=”161″] [adrotate banner=”107″]

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu