Etiler’de prezervatif davası!

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Eski haber spikerlerinden Ülkü Giray, Beşiktaş Etiler’deki komşusu olan Boğaziçi Üniversiteli üç gençten, bahçeye ve balkonuna prezervatif attıkları iddiasıyla şikayetçi oldu.

Hürriyet gazetesinin haberine göre Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Bora E. (21) ve Ali Burak D.’nin (21), Etiler’deki evlerine taşınan yeni ev arkadaşları Yiğit Eren C. (22) için düzenledikleri “Eve merhaba” partisinde, emekli haber spikeri komşuları Ülkü Giray’ın (74) balkonuna atılan prezervatif mahkemelik oldu. Gençlerin partisine 10 arkadaşları katıldı. İddiaya göre, parti sırasında Ülkü Giray’ın balkonuna bir prezervatif atıldı.

Polise başvuran Giray, 3 öğrenci hakkında gürültü nedeniyle daha önce de şikâyetçi olduğunu belirtip, “Bahçe katında oturan Ş.G. 3 prezervatif bulmuş, ben de bir tanesini balkonumda buldum” dedi. Bora E., prezervatifleri davet ettikleri arkadaşlarının atmış olabileceğini söylerken, Ali Burak D. ve Yiğit Eren C. de Giray’dan özür dilediklerini, prezervatifi balkondan aldıklarını iddia ettiler. Savcılık ise iddianamede, 3 öğrenci için, “Kişilerin huzur ve sükûnu bozma” suçundan 3 aydan 1 yıla kadar hapis cezası istedi.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: