Beşiktaş Gündemi

Beşiktaş Gündem Haberleri, Beşiktaş Kulübünden HaberlerBeşiktaş Gündemini, Beşiktaş Haberlerini, Beşiktaş Postasının Beşiktaş Gündemi sayfasından takip edebilirsiniz.

Beşiktaş Spor Haberleri yemen eksioglu geliside yanlis gidiside köse yazisi
Yemen Ekşioğlu bombaladı!

Yemen Ekşioğlu,Beşiktaş gündemini değerlendirdi.Beşiktaş gündemine ışık tutan Yemen Ekşioğlu,Fanatik gazetsinde yazdığı köşesinde,yönetimi eleştirip herkesin aklını başına alması gerektiğini vurguladı.

Gündem bebek fare
Bebek’te dev fare paniği!

Beşiktaş ve İstanbul’un nadide semti Bebek’te fare istilası yaşanıyor. Kedi büyüklüğündeki fareler sabah saatlerinde Bebek caddelerinde cirit atarken Beşiktaş Belediyesi bu konuda şikayet bile olmadığını iddia etti!

Gündem besiktas teror protesto bp
Beşiktaş’ta terör protestosu

Beşiktaş’ta toplanan bir grup, Hakkari Çukurca’da yaşanan son saldırıları protesto etti. Aralarında MHP ve CHP’lilerinde bulunduğu grup, saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşını okudu.

Gündem
VIP mezarlığa VIP isyan! / Video

İstanbul’un en lüks semtlerinden birine yapılması planlanan mezarlıkta belediyenin 70 bin dolara ulaşan fiyatlarla mezar yeri satacağı iddia ediliyor.

Gündem ortakoy vadisii613
Ortaköy vadisi de elden gidiyor!

İstanbul’un en değerli ilçesi Beşiktaş’ın bir güzelliği daha İsmail Ünal ve ekibi tarafından imara açılıyor. Yapılaşmanın arttığı Ortaköy Vadisi’nde artık imar serbest!

Gündem rosan bosch
Beşiktaş Meydanında Atatürk ve din tartışması

16 Ekim Cumartesi günü Beşiktaş Meydanı’nda üzerinde 3 büyük dinin simgesi ile Atatürk portresinin bulunduğu “İbadet Bölgesi” isimli çalışmanın CHP Gençlik Kolları üyesi oldukları iddia edilen kişiler tarafından saldırıya uğramasının yankıları sürüyor.

Gündem besiktasmuftuluk pankart613
Beşiktaş Müftülüğü’nden tartışılacak Ramazan pankartı

Etiler’de bulunan Akmerkez’in yanından girilen Arnavutköy yolunda görenleri şaşkınlığa uğratan bir ilan asılı. Beşiktaş Müftülüğü’nün hazırladığı ilanda yer alan “Ramazan geldi. Değerlendirin. İyiliklerde kat kat sevaplar, günahlardan yüzde 100 arınma imkanı” yazısıyla bir banka reklamını anımsatıyor.

1 2 3 13