Bebek Şenliği’nin beşincisi başlıyor

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş Belediyesi ve Bebekliler Derneği tarafından düzenlenen Geleneksel Bebek Şenliği’nin 5.’si başlıyor.

11-12-13 Haziran tarihlerinde Bebek Parkı’nda düzenlenecek şenlikte Bebekliler alışveriş, müzik ve eğlenceye doyacak!

11 Haziran Cuma günü Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’ın katılımıyla başlayacak şenlik Bebek’in gözde mekanlarında gerçekleşecek partilerle devam edecek.

Tüm gün Dinamo 103.8’in DJ’lerinin performansları, akşamları ise farklı grupların konserleri ile Bebek Şenliği katılanlara keyifli anlar yaşatacak. Sabah 11:00’den gece 22:00’ye kadar açık olan eğlence , yiyecek-içecek ve alışveriş stantlarıyla birlikte konuklarına eğlenceli sürprizler sunan Bebek Şenliği, 20:00’de ‘SOAKED’ konseriyle devam edecek. 12 Haziran 16:30’da ‘aCuba’ grubunun estireceği Küba rüzgarı ile başlayacak gece, 18:30’da ‘Vahram Gesar’ın DJ performansı ve 19:30’dan 23:00’e kadar gece boyunca sürecek ‘Sattas’ konseri şenlik katılımcılarına keyifli bir müzik deneyimi sunacak. 13 Haziran 18:00’de ‘Multitap’ ve ‘Kolektif İstanbul’un performanslarıyla şenlik son bulacak.

Bebek Şenliği’nin bu yılki en önemli sürprizi Galatamoda… Galatamoda bu sene de Bebek Şenliği’nde yerini alacak. Vazgeçilmez lezzetleriyle ünlü gurme yiyecek ve içecek markalarının yer alacağı ‘Bebek Gurme Pazarı’ ile birlikte parkın içerisine kurulacak özel alandaki dev ekranda 2010 Dünya Kupası maçlarının heyecanını canlı yayınla bu sene Bebek Şenliği’nde yaşanacak. Etkinliğe katılacak minikler de hazırlanan alanda eğlenceli aktiviteler, hobi ve oyun alanları ile şenliğin tadını çıkartacaklar.

Paylaş.

2 yorum

  1. Sezen Uygur on

    Beşiktaş Belediyesine ve Bebekliler Derneği’ne bu muhteşem organizasyon için teşekkürler! Yumuşak Şeyler de şenliğe özel yepyeni ürünlerle ve müthiş indirimlerle Bebek Şenliği’ndeki yerini alacak! Hepinizi bekliyoruz. http://www.yumusakseyler.com

  2. Didem Özbilen on

    Yaşanan tuvalet sırası/problemi konusunda çözüm üretilmesi, çevre mekanların tuvalet kullanımına izin vermesi (özellikle iskele yanındaki mekan). Bu sene de her şey çok güzeldi. Çak, ama çok kalabalıktı. Etkinlik sonrasında ulaşım aracı bulmak için bu sene çok uğraştık.

Bir Cevap Yaz