Browsing: Fulya Projesi

Haber
“Yıldırım Demirören 300 milyon dolar vermeli”

Yargıtay’ın Beşiktaş’ın 2007 ve 2008 genel kurullarında alınan ibra kararlarının iptalini onaması gündeme bomba gibi düştü. 10 yıl önceki davayı açan Beşiktaş Kulübü üyesi Hürser Tekinoktay, “Şimdi sırada Beşiktaş’ın uğradığı zararların tazmini süreci var. 2007-2012 döneminde Beşiktaş, hatalı yönetim nedeniyle büyük zarara uğradı” dedi.

Haber
“Fulya Projesi mücadelesi yeniden canlanıyor”

Beşiktaş Kulübünün büyük zarar ettiği Fulya Projesi için siyah beyazlı taraftarlar adeta yeniden kenetlendi. Facebook ve Twitter’da örgütlenen taraftarlar yeni davalarla Beşiktaş’ın kaybolan haklarını geri almak için yeni bir savaş başlattı.

Haber
İlhan Durusoy’dan Fulya itirafı! “Garajların da bir değeri var”

Fulya projesinde imzası olan eski yöneticilerden İlhan Durusoy, projede Beşiktaş’ın zarara uğratıldığı yönündeki iddialar hakkında uzun bir açıklama yaptı. Beşiktaş’ın iddia edildiği gibi zarara uğramadığını ileri süren İlhan Durusoy, Beşiktaş’ın hakkı olan %67’lik paylaşımın çoğunun otopark olmasını ise ‘garajın da bir değeri var’ diyerek geçiştirdi!

Haber
Fulya’da enteresan gelişmeler! Fikret Orman yönetimi neden vakit kaybediyor?

Fikret Orman yönetimi, Fulya projesinde Beşiktaş kulübü ile Aşçıoğlu inşaat şirketi arasında yüzde 67’ye 33 olması gereken paylaşımın yerine getirilmediği ve kulübün zarara uğradığı gerekçesiyle bir an önce tespit davası açmak yerine bu durumu hazırladığı raporla zaten kabul eden İçişleri Bakanlığı Dernekler Masası’na başvurdu.

1 2