BJK HaberleriMüslüm Gülhan YazılarıSpor Haberleri

Müslüm Gülhan: Mehmet Büyükekşi Lale Orta’ya edilen küfürlere neden ses çıkartmadı?

NationalTurk yorumcusu Müslüm Gülhan, gazeteci Onnik Azinnyan’a konuk olduğu BirGün Gazetesi’nin resmi YouTube hesabında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Beşiktaş yönetimi eleştiren Müslüm Gülhan, fahiş şekilde artan Beşiktaş bilet fiyatlarında eleştirdi. Müslüm Gülhan dikkati çeken sözleri şöyle oldu:

Müslüm Gülhan: Mehmet Büyükekşi’yi siz de desteklediniz

Genel kurulun % 90 profesyonel kulüp delegelerinden oluşuyor ama siz atanmış birini yukardan talimatla gelmiş birini kabul ediyorsunuz:
Bu federasyon başkanına işleyişinde ki farklılıklardan dolayı tepki gösteriyor ama burada ana menüye baktığın zaman atanmış birini siz de oy verdiniz, seçtiniz. Beşiktaş bir araya gelip futbolunla ilgili ortaya bir değer koyduğu zaman Anadolu takımları buna karşı gelebilir mi ?

Murat Aksu: Mehmet Büyükekşi ile devrim yapacağız

Müslüm Gülhan: Mehmet Büyükekşi Lale Orta’ya edilen küfürlere ne diyecek?

Mehmet Büyükekşi Beşiktaş’ın tribünlerinin küfür etmesi üzerinden bir şey söylüyorsa, bir kaç hafta önce Lale Orta’ya edilen küfürlere ne diyecek. Lale Orta olayı ortalık yerde kapanıyor. Hala bunu nasıl kapattın ya bu kadar ağır bir küfür, kadın üzerinde kayan küfür başarılı ama oraya gelmesinin de çok doğru olduğunu da düşünmüyorum ama böyle bir küfürü de ört bas ettiler.

Beşiktaş’ın çıkarlarını korumak her Beşiktaş kulüp başkanının ve yönetimini görevidir netice itibari ile baktığın zaman ama Beşiktaş’ın çıkarlarını korurken de hata lüksünüz yok.

“Sizin hata lüksünüz yok, siz  şampiyonluğa oynayacak bir kadro kuracaksınız”

Ne Federasyon olsun ne de diğer kulüplere açık vermeyeceksiniz. Siz şampiyonluğa oynayacaksanız, şampiyonluğa oynayacak bir kadro kuracaksınız. Hoca getirecek bunun üzerine hareket edeceksiniz.
Başarısız olduğunuz zaman gelip 3 puan, 5 puan, 6 puan üzerine masa başında bir takım kavga ve bir takım gürültü yapmayacaksınız. Bu şekilde açık verip rakiplerinize koz veremezsiniz. Muhakkak surette işi baştan sıkı tutacaksınız sürekli değişikler yaparsanız işi yönetemezsiniz.

Ahmet Nur Çebi Sergen Yalçın ile olan süreci bitirdi

Ahmet Nur Çebi geldikten beri Sergen’e sahip çıkıp Sergen Yalçın ile götürmesi gereken süreci bir şekilde ne yaptı etti, bu süreci bitirdi.
Bu çok doğru bir şey değildi. Ama ondan sonraki hata Valerien İsmail’in gelmesiydi. Şimdi Şenol Güneş geldi ama kadroya bakıyorsunuz, çok yetersiz kalıyor 11’i tamam 12’si tamam ama kulübeye gelince netice itibari ile zayıf.

Beşiktaş Kulübü 2. Başkanı Engin Baltacı Türkiye’nin gündeminde

Engin Baltacı dahil ilk önce Fulya Projesi ve Beşiktaş içinde olan sorunların hesabını vermeliler

Beşiktaş’ın içinde bu kadar büyük sorun varken sayın Engin Baltacı da, bunun içinde… Fulya Projesi dahil… 1 milyar dolarlık bir hacmi vardı. Söz konusu 100 Milyon dolar zarar var denilirken bu zararın masa başında hakem heyeti üzerinden bunların hepsini kaybedilmesi çok manidardır.

Orada 100 milyon $ zarar var diyen Ahmet Nur Çebi idi. Ama gidip 93 milyon TL’ye bu iş kulübü büyük zarara sokacak şekilde kapattılar. İlk önce bunun hesabını vermeliler.

Beşiktaş kongresinin de kendi içinde aynı Fenerbahçe’deki gibi hesaplaşma yapması lazım zaten orada o yüzden ne kadar yanlış yaparsan yap ne kadar hepsi Beşiktaş’ı korumakla mükellef.

Tahkim Skandalının Detayları! 4 Üyenin Tamamı Nurol İnşaat Bağlantılı

Müslüm Gülhan, gazeteci Onnik Azinnyan’ın açıklamalarından bir bölüm

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu