Münevver Karabulut Cinayeti

Nilperi Şahinkaya: Sakine Garipoğlu ile İlgili Son Açıklama

Münevver Karabulut cinayeti zanlısı Cem Garipoğlu’nun kardeşi ile fotoğrafı ortaya çıkan oyuncu Nilperi Şahinkaya Sakine Garipoğlu ile ilgili son bir açıklama daha yaptı.

Ünlü oyuncu Nilperi Şahinkaya Sakine Garipoğlu fotoğrafı sonrası gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Şahinkaya Münevver Karabulut cinayetinin faili Cem Garipoğlu’nun kardeşi Sakine Garipoğlu ile çekilen fotoğrafının yayınlanması sonrası gelen tepkilere yeni bir açıklama yaparken çarpıcı ifadeler kullandı.

Yunanistan Kira Garantili Golden Visa Programı Satılık Gayrimenkul

Nilperi Şahinkaya Sakine Garipoğlu fotoğrafı ile ilgili bir açıklama daha yaptı.

“Her gelene kimlik soramam” diyen Şahinkaya, bunun Münevver Karabulut cinayeti ve söz konusu fotoğraf ile ilgili son açıklaması olduğunu vurguladı.

2009 yılı mart ayında Münevver Karabulut’u öldüren Cem Garipoğlu’nun kız kardeşi Sakine Garipoğlu ile fotoğrafları ortaya çıkan Nilperi Şahinkaya, paylaşımının üzerinden günler sonra yeni bir açıklama yaptı ve “Bu benim son açıklamam” ifadesini kullandı.

Nilperi Şahinkaya Sakine Garipoğlu fotoğrafı Münevver Karabulut cinayetini yeniden gündeme getirerek tartışma yaratmıştı.

Sosyal medyada Şahinkaya’ya adeta linçe varan tepkiler yükselmiş, ünlü oyuncunun Sakine Garipoğlu ile arkadaşlığı olup olmadığı da merak edilmişti.

Snob Magazin’e açıklama yapan Şahinkaya “İnanın o anda sükunetinizi korumak çok zor oluyor çünkü bu çok ağır bir iddia” dedi.

NationalTurk Haber

Nilperi Şahinkaya Sakine Garipoğlu ile ilgili şu son açıklamayı yaptı;

“Bu konuyla ilgili sıcağı sıcağına kendimi ifade ettim. Yeterince açıklama yapamadığımı söyleyenler oldu. O anda sukünetinizi korumak çok zor oluyor. Bu öyle bir iddia ki çok ağır. Bu konu yeniden gündeme getirildiği için ve ben de alet edildiğim için çok sinirlendim.

Bunun dışında aptal bir linç kampanyası başlatıldı hakkımda. 2011 yılından beri Instagramım var çok da aktif bir şekilde kullanıyorum. Gayet de şeffaf bir hayat yaşıyorum sizler de biliyorsunuz. Bu aileyle görüştüğümü iddia etmek için 13 yılda bir tane daha fotoğrafımın olması gerekiyordu bence.

Kimle görüştüğüm kimle gezdiğim ortada. Bir fotoğraf üzerinden böyle bir iddiada bulunulması bana pek akıl karı gelmedi.

Biz oyuncu olduğumuz için yanımıza bir sürü tanımadığımız insan geliyor. Fotoğraf çektirip sohbet ediyoruz. Tanımadığım insanlarla bir araya gelmeye alışık biriyim. Böyle bir hayat tarzım var. bu hayat tarzında her yanıma gelene kimliğini soramam.

Çok teşekkür ederim sorduğunuz için. Bu benim son açıklamam.”

Cem Garipoğlu’nun kardeşi Sakine Garipoğlu’na ait olduğu öne sürülen paylaşım tartışma yarattı.

YUNANİSTAN KİRA GARANTİLİ GOLDEN VİSA PROJESİ

Yunanistan Kira Garantili Golden Visa Programı Satılık Gayrimenkul

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu