Münevver Karabulut Cinayeti

Cem Garipoğlu’nun kardeşi Sakine Garipoğlu’na ait olduğu öne sürülen paylaşım tartışma yarattı.

2009 yılında vahşice ve acımasızca katledilen Münevver Karabulut’un katili Cem Garipoğlu’nun kız kardeşi Sakine Garipoğlu’na ait olduğu iddia edilen bir paylaşım Türkiye’yi ayağa kaldırdı. Sakine Garipoğlu, son olarak ünlü oyuncu Nilperi Şahinkaya ile aynı fotoğraf karesinde yer almasıyla gündeme gelmişti.

Sputnik’in haberine göre Ünlü oyuncu Nilperi Şahinkaya ve Melis Çatak ile aynı karede yer aldığı fotoğrafları yayılan, katil Cem Garipoğlu’nun kız kardeşi Sakine Garipoğlu, sosyal medyanın gündemine oturdu.

Recep Tayyip Erdoğan’dan Cem Garipoğlu açıklaması

Sakine Garipoğlu’nun eleştirilmesinin başlıca sebebi, birkaç yıl önce ailecek Münevver Karabulut’un öldürüldüğü koltukta kahkaha atarak poz vermeleri ve bunu sosyal medyada paylaşmalarıydı.

NationalTurk Haber

Cem Garipoğlu’nun işlediği cinayet ve cinayetten sonra yaşananlarla birlikte Sakine Garipoğlu’nun koltuk pozu yeniden konuşulmaya başlamışken; kız kardeş Garipoğlu’nun Instagram hesabından yaptığı iddia edilen paylaşım tartışma yarattı.

Paylaştığı fotoğrafta büstün boğazında V şeklinde duran makas, akıllara Münevver Karabulut cinayetinin ortaya çıkmasının ardından yayılan otopsi raporunu getirdi. Sakine Garipoğlu’na ait olduğu iddia edilen ve tüyler ürperten manidar paylaşım sosyal mecralarda yayıldı ve binlerce kullanıcı duruma tepkisini gösterdi.

Kaynak: Sputnik

Sakine Garipoğlu Moskova’da; Cem Garipoğlu’nun izine rastlandı

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu