BJKBJK HaberleriSpor Haberleri

Efsane Başkan Süleyman Seba, kabri başında anıldı

Beşiktaş’ın efsane başkanı Süleyman Seba, vefatının 9. yılında kabri başında anıldı. Anma törenine; Beşiktaş İkinci Başkanı Engin Baltacı, TFF ve UEFA ile İlişkilerden Sorumlu Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Erdoğan, sevenleri ve ailesi katıldı. Anma töreni, okunan duaların ardından sona erdi.

Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba, vefatının 9. yılında kabri başında anıldı.

Feriköy Mezarlığı’nda gerçekleştirilen anma törenine Beşiktaş Kulübü 2. Başkanı Engin Baltacı, yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Onursal Başkanı Şenes Erzik, siyah-beyazlı takımın eski futbolcularından Feyyaz Uçar, Süleyman Seba’nın ailesi ve sevenleri katıldı.

Ahmet Nur Çebi katılmadı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ve kulübün Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, anma törenine çelenk gönderdi.

Okunan duaların ardından siyah-beyazlı yöneticiler, Galatasaray Kulübünün kurucusu Ali Sami Yen’in de kabrine çiçek bırakıp dua etti.

Geçen yılda başkan ve eski Başkanlar Süleyman Seba anıma törenine katılmamıştı

Son 3 başkan yoktu. Vekilleri vardı.

Efsane başkan Süleyman Seba kabri başında anıldı

Yıldırım Demirören ve Fikret Orman döneminde yöneticilik yapan Beşiktaş İkinci Başkanı Engin Baltacı, Amatör Şubeler ve Süleyman Seba Tesisleri’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş, Kartal Yuvası ve Yerel Yönetim İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Şenol, TFF ve UEFA ile İlişkilerden Sorumlu Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Erdoğan, Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, Seçme ve Sicil Kurulu Başkanı Şahabettin Önkol, Denetim Kurulu Başkanı Gökhan Tiryaki, BJK-KABATAŞ VAKFI Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Anıl Cansızoğlu ve Seba’nın ailesi, yakınları ve sevenleri anma törenine katılmışlardı.

NationalTurk Haber

Fulya Davası Nedir? Neler Yaşandı? İşte Detaylar

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu