Beşiktaş İlçesinden HaberlerMünevver Karabulut Cinayeti

Süreyya Karabulut: Otopsi fotoğrafları şüpheleri gidermedi

2009 yılında parçalanmış cesedi Beşiktaş ilçesinde bulunan Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut, Cem Garipoğlu'nun otopsi fotoğrafları hakkında konuştu.

Süreyya Karabulut, otopsi raporlarında yer alan fotoğrafların Cem Garipoğlu’na ait olduğu konusunda şüpheleri olduğunu söyledi.

Cem Garipoğlu tarafından katledilen Münevver Karabulut’un babası Süreyya Karabulut, 10 yıl sonra ortaya çıkan otopsi fotoğrafları hakkında ilk kez konuştu.

Kanal D’de yayınlanan “Neler Oluyor Hayatta” programına telefonla bağlanan Süreyya Karabulut, otopsi raporlarında yer alan fotoğrafların Garipoğlu’na ait olduğu konusunda şüpheleri olduğunu söyledi.

Dava sürecinde adli tıp kurumunda yapılan şaibeli işlemlere dikkat çeken Karabulut şu ifadeleri kullandı:

“Fotoğraflarla bu iş olur mu? Fotoğraflarla bu iş olmaz. Dublörünü yapar yollarlar. Geçmişte adli tıp kurumunda uğradığım haksızlıktan sonra, ben nasıl odur diyeyim yani.

İnanmıyorum. Kumpasın içindeyim. Fotoğraflarla şüpheler giderilemez.

İşi ört bas etmek isteyen güçlü bir aile var karşımda. Ben nasıl inanayım, nasıl güveneyim? Bir an önce mezarın açılmasını talep ediyorum.

Ben fotoğraflardan tatmin olmadım. Mezarın açılmama kararındaki ısrar, beni daha da şüpheye düşürüyor. İlahi adalet diye bir şey var. Er ya da geç adalet yerini bulacak. Mezarın açılması için mücadele etmeye devam edeceğim.”

NationalTurk Haber

Rezan Epözdemir: Cem Garipoğlu’nun mezarın açılmamasına ilişkin hiçbir gerekçe kalmamıştır.”
Cem Garipoğlu’nun kardeşi Sakine Garipoğlu’na ait olduğu öne sürülen paylaşım tartışma yarattı.

Dikkati Çekenler

Başa dön tuşu