Hürser TekinoktaySpor Haberleri

Asım Kantoğlu da Hürser Tekinoktay’ın ekibinde

Beşiktaş Başkan adayı Hürser Tekinoktay, sorgu ekranının kapatılması nedeniyle aidat ödemelerinde problem yaşayan isimlere “Başkan Danışmanı” unvanıyla görev vereceğini duyurmuştu. Tekinoktay, ekibindeki ikinci isim olarak Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Asım Kantoğlu’nu açıkladı.

Hürser Tekinoktay’ın Twitter hesabından yaptığı açıklama şöyle;

“Üyelikleri dondurulan arkadaşlarımıza, kulübümüzün insan kaynaklarını Beşiktaş’ın menfaatleri doğrultusunda en verimli şekilde kullanmak için “Başkan Danışmanı” unvanıyla görev vereceğimizi dünkü açıklamamda duyurmuştum.

Kulüpteki bazı yanlış uygulamalar neticesinde aidat ödemelerinde yaşadıkları problemler nedeniyle üyeliği dondurulan Temuçin Tüzecan’ın ardından, gönüllülük esasıyla çalışacak ikinci isim olarak Şişli Belediye Başkan Yardımcısı sayın Asım Kantoğlu’nu sizlere tanıtmak istiyorum.

İkinci Başkan Danışmanımız sayın Asım Kantoğlu;

Beşiktaş’a ve Beşiktaş ilçesindeki spor kulüplerine uzun yıllar büyük hizmetlerde bulunan Asım Kantoğlu 1956 yılında Rize’de doğdu.

İlk ve orta öğrenimini Beşiktaş’ta tamamlayan Kantoğlu daha sonra Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.

Gençlik yıllarında sporla 5000 metre orta mesafe koşucusu olarak tanışan Kantoğlu daha sonra Feriköyspor’un Profesyonel Ligde bulunduğu dönemde lisanslı olarak futbol oynayarak aktif sporculuk hayatına devam etti.

Beşiktaş Belediye Başkanı Ayfer Atay’ın döneminde 10 yıl Beşiktaş Zabıtasından Sorumlu olarak Başkan yardımcılığı yapan Kantoğlu bu dönemde Ayfer Atay ile birlikte Süleyman Seba döneminde Çilekli ve Fulya tesislerinin BJK’nin hizmetine açılmasında büyük katkıları oldu.

NationalTurk Haber

Dikilitaş’ın Profesyonel lige yükseldiği dönemde Futbol Şubesi sorumlusu olan Kantoğlu, Muradiye Spor kulübünde de yöneticilik ve Genel kaptanlık görevlerini üstlendi.

20 Yıldır Beşiktaş Kongre üyesi olan Asım Kantoğlu biri hukukçu, diğeri mühendis olan iki kız babası.

Özel sektörde de birçok şirketin yöneticiliğini yapan Asım Kantoğlu, Şişli Belediye Başkan Yardımcılığı görevini sürdürüyor.”

Hürser Tekinoktay, yönetim kurulu listesindeki ilk ismi Pazartesi günü saat 19.03’te açıklayacak.

[adrotate banner=”103″]

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu