BeşiktaşHasan AratNeler Oluyor ?Spor Haberleri

Hasan Arat: “İstediğim antrenörle anlaşırım. Burası Beşiktaş”

Beşiktaş'ın başkan adaylarından Hasan Arat, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Hasan Arat, ismi geçen teknik direktörler ile ilgili, “İstediğim antrenörle anlaşırım, burası Beşiktaş” ifadelerini kullandı.

Süper Lig takımlarından Beşiktaş’ın başkan adaylarından Hasan Arat, basında yer alan teknik direktörler ile ilgili bir açıklama yaptı.

Detaylar.

Hasan Arat: “Ben yarın sabah başkan olduğum zaman istediğim antrenör ile anlaşırım, burası Beşiktaş”

Arat, “Ben yarın sabah başkan olduğum zaman istediğim antrenör ile anlaşırım, burası Beşiktaş. Beşiktaş her şeye muktedirdir. Dünyanın her yerine bir saatte ulaşırım ben. Şu anda bütün teklifler geliyor.

“İlişkilerim, bu işi gayet kolay çözer,”

Beşiktaş artı benim kendi spor dünyasında olan ilişkilerim, bu işi gayet kolay çözer, hem oyuncu eksiğimiz açısından hem de antrenör eksiğimiz açısından çok kısa sürede çözmemiz gereken işler var.

“Hiç büyük sürprizler yaşamayacaksınız”
Biz bunların hepsine hazırlıklıyız. Hiç büyük sürprizler yaşamayacaksınız. Yurt dışındaki bütün alternatiflerimiz hazır, yurt içi hazır.

Hasan Arat: Fatih Terim ile her zaman gurur duyduk

NationalTurk Haber

Hasan Arat: “Yönetim kurulu arkadaşlarımızla kararımızı o gece vereceğiz.”

Yönetim kurulu arkadaşlarımızla kazandığımız takdirde oturacağız, konuşacağız ve kararımızı o gece vereceğiz. Bu kadar açık ve net. Her şeyimiz planlı ve açık” dedi.

Bilindiği üzere Beşiktaş başkanlığı adaylığı için ismi geçen Emre Kocadağ ve Hasan Arat’ın, teknik direktörlük görevi için Sergen Yalçın’ı düşündüğü iddia edilmişti.

Hasan Arat: Beşiktaş televizyonunu kuracağız.

Hasan Arat Afyon Derneğinde yaptığı açıklama: “Beşiktaş televizyonunu kuracağız. Olmuyor Beşiktaş Televizyonu şart. Buradaki gençler yürürken Beşiktaş Televizyonunun izleyebilmesi lazım” dedi.

Müthiş iddia, Ethem Sancak Beşiktaş’ın gölge başkanı olacak

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu