BJK HaberleriHaberSpor Haberleri

Bu kişi Beşiktaş yöneticisi! “Quaresma malzemecinin üzerine işemiş, cinsel organını göstermiş, mış muş…”

ahmet nur cebi

Hafta içinde basın toplantısı düzenleyerek TFF ve hakemlere sallamayı tercih eden Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi Trabzonspor maçı sonrası ise Quaresma hakkında etrafından duyduğu iğrenç dedikoduları canlı yayında anlattı!

Ahmet Nur Çebi, Beyaz TV’ye bağlanarak yönetim tarafından kadro dışı bırakılan Ricardo Quaresma hakkında şok suçlamalarda bulundu. Çebi, “Quaresma’nın malzemecinin üstüne işediğini duydum. Quaresma’nın tesislerdeki bir bayana cinsel organını gösterdiğini duydum. Gözümle görmedim. Arkadaşlar bayana sormuş. O da doğrulamış. Eğer bunları yaptıysa terbiyesiz biri. Hoş davranışlar değil” ifadelerini kullandı.

İleride Beşiktaş’a başkan olabileceğini de iddia eden Ahmet Nur Çebi, “Medyaya çıkma meraklısı değilim. Siz basın mensubu olarak görevinizi yapıp beni sıkıştırıyorsunuz. Ben de cevap veriyorum. Zaten göreve geldiğimiz gün de şeffaflığı savunmadık mı” dedi.

Bu arada Quaresma’nın tercümanı Tuğkan Keçecioğlu canlı yayına bağlanarak “Quaresma bu iddialarla ilgili açıklama yapmamı istedi. ‘Kimsenin üzerine tuvaletimi yapmadım, kimseye bir şeyimi göstermedim. Anlatılanlar kesinlikle yalan. Ahmet Bey’in de yanıltıldığını düşünüyorum. Böyle şeylerin konuşulması karalayıcı ve utanç verici. Ellerinde belge yoksa böyle saçma iddialarda bulunmasınlar. Mahkemede hesaplaşırız” diye konuştu.

[adrotate banner=”269″]

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu