Beşiktaş'ı takip et !
Ürkmezgil Beşiktaş taraftarına “ezik” demeye devam etti! “Yalan mı ezik değil miydik?”
24 Temmuz, 2017 | 14:38

Türkiye gazetesine verdiği röportajda Fenerbahçe ve Galatasaray’ın şampiyon olduğu yıllarda Beşiktaşlı taraftarların “ezik” olduğunu söyleyerek taraftarın büyük tepkisine yol açan Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil geri adım atmıyor!

Röportajında “Beşiktaş nereden nereye geldi? ‘Beşiktaşlılar çok ezilmişlerdi bayraklarını, flamalarını çıkaramaz olmuş, Fenerbahçe’ye, Galatasaray’a hayranlık duyar hale gelmişlerdi. Geçti, o insanlar göğsünü gererek Beşiktaşlıyım diye her yerde boy gösteriyor” diyen Ahmet Ürkmezgil, Beşiktaş taraftarı için “ezilmiş” ifadesini kullandığını doğruladı.

Röportaja ve skandal sözlere yönelik eleştiriler üzerine yeniden konuşan Ahmet Ürkmezgil hala Beşiktaş taraftarına ezik demeye devam etti!

Haber1903’e konuşan Ürkmezgil şunları söyledi:

“Beşiktaşlı olarak Fenerbahçe, Galatasaray’ın şampiyonlukları sonrasında üzülmüyor muyduk? Ezik değil miydik? Yanlış mı bu? Takım maddi ve manevi olarak kötüye gidiyordu. Onlar statlarında oynuyorlardı. Fenerbahçe ve Galatasaray’a hayranım kelimesini asla kullanmadım. Böyle bir şey olabilir mi? Hangi Beşiktaşlı o dönemlerde ezik değildi ki? Hayran kelimesini ortaya çıkarsınlar hemen istifa ederim. Hayran kelimesini kullanmadım. Eziklik doğru.”

Beşiktaş Postası Yorumları
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
Yorum Bırakın

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ahmet ürkmezgil, Beşiktaş, Ezik, Fenerbahçe, Galatasaray,

Beşiktaş'ı takip edin !

Domain