BeşiktaşBJKHasan Arat

Hasan Arat ve Mehmet Kazancı liste hazırlıyor

Beşiktaş’ın iki başkan adayı Hasan Arat ve Mehmet Kazancı kongre çalışmalarına yarından itibaren başlayacak.

Hasan Arat, Mehmet Gül ile güçleniyor

Hasan Arat, Mehmet Gül’ün desteği ile güçlenirken listesine Ömer Sabancı, Ferhat Özgen, Tankut Dinç, Emir Yargıcı, Burhan Enuştekin, Evren Ataman’ı kattı.

Mehmet Kazancı, Zafer Yıldırım, Em.Kor.Gen. Altay Tokat, Engin Baltacı, Levent Çifter, Hüsnü Özyeğin’i listesine aldı. Bu arada Serdar Bilgili’nin, Hasan Gocay, Necati Akçağlılar, Erol Kaynar, Hüsnü Güreli, Behçet Ümitlen, Yıldırım Demirören, Fikret Orman, Bahri Büyükhanlı, Mehmet Hotiç, Şeref Nasır, Osman Parlar’ı listeye dahil edeceği ve pazartesi günü Hasan Arat’ın da kadrosuna almak istediği bankacı Cengiz Uyarer ile görüşme yapacağı öğrenildi. Öte yandan başkan adaylarından Nevzat Demir’in yarından itibaren sürpriz isimler ile el sıkışacağı açıklandı.

Serdar Bilgili kurban kesti

Beşiktaş’ın başkan adaylarından Serdar Bilgili dün Levent’teki seçim bürosunda kongre üyeleri ve dernek başkanları ile bayramlaştı.

Beşiktaş kongresinin etkin isimlerinden Hasan Gocay, Hüseyin Mican, Hulusi Özdurmaz, Osman Parlar, Bayram Yağcı, Behçet Ümitlen, Seyfettin Serdaroğlu, Erdal Muşkara, Teoman Göral, Yalçın Yılmaz, Ahmet Gecü, Batur Gültekin ve 35 dernek başkanının katıldığı bayramlaşma töreninde kurban kesildi.

Serdar Bilgili pazartesi gününden itibaren listesine alacağı isimleri kesinleştireceğini açıkladı.

Hasan Arat ve ortağı Ethem Sancak Siirt’e taşınıyorlar

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu