BeşiktaşHasan Arat

Hasan Arat hazırlanıyor

2002 yılından bu yana sessizliğini koruyan Aratın camiadan gelen baskı nedeniyle 2007 seçimlerinde aday olmayı düşündüğü belirtildi. Hasan Arat’ın, kongre çalışmalarına Haziran ayından itibaren başlayacağı da vurgulandı.

Hasan Arat’ın, Şubat ayında yapılacak Olağan Mali Kongrede yeniden kürsüye çıkmaya hazırlandığı belirtildi. Kulübün mali durumuyla ilgili görüşlerini belirtmesi beklenen Hasan Arat’ın, üyelerin nabzını yoklayacağı da açıklandı.

Hasan Arat’ın kurmaylarıyla zaman zaman bir araya geldiği ve projeleriyle ilgili fikir alış verişine başladığı iddia edildi. Toplantı iddiası iki muhalefet lideri Hasan Arat ile Fikret Orman’ın Beyoğludaki Çiçek Barda bir araya gelmeleri dikkat çekti.

Bu birlikteliğin tamamen bir rastlantı olduğu iddia edilse de, üç saat süren sohbette kulübün sorunlarının ve Yıldırım Demirören yönetiminin ibra edilmemesi konusunun tartışıldığı öğrenildi.

Hasan Arat ve Fikret Orman görüşmesinde Sami Kılıçoğlu, Cengiz Sarıkaya, Ekrem Keçoğlu ve Tankut Dinç gibi isimler de yer aldı.

Kaynak: Milliyet

Dikkati Çekenler

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu