Beşiktaş

Hasan Arat: “Taraftarın yüzünü güldürün.”

Beşiktaş kulübünden yapılan bilgilendirmeye göre Hasan Arat, yarısından fazlası Türk oyunculardan kurulu takıma İngilizce olarak konuşma yaparak, 'ödemenizi yapar sizi yollarız' dedi

Beşiktaş Kulübü Başkanı Hasan Arat, Ümraniye’deki BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde futbolcularla bir toplantı yaptı

Hasan Arat İngilizce konuşma yaptı

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan bilgilendirmeye göre Hasan Arat, yarısından fazlası Türk oyunculardan kurulu takıma İngilizce olarak yaptığı konuşmada; “Sahada mücadele vermeyecekseniz, Beşiktaş taraftarının istediği futbolu oynamayacaksanız, mücadele etmeyecekseniz, aklınızda transferden başka bir şey olmayacaksa hemen şimdi bu kapıdan çıkıp gidebilirsiniz. Ödemelerinizi yapar yolları ayırırız.” dedi.

Hasan Arat: “Beşiktaş taraftarı geri çekilmeyen takım izlemek istiyor”

Hasan Arat, göreve geldiği günden bu yana yapılan transferler dışında oyuncularla ilk kez yaptığı toplantıda, Beşiktaş taraftarının sahada savaşan, mücadeleyi bırakmayan, geri çekilmeyen takım izlemek istediğini, bunları yapmayan, aklını ve yüreğini takımı için kullanmayan hiçbir oyuncuyu kabullenemeyeceğini söyledi.

Hasan Arat oyunculara, Beşiktaş taraftarının önemli özelliği jenerasyonlar değişse de yıllar geçse de tükenmeyen tutkusudu, genç oyuncuları sever, sahada savaşan, terini son damlasına kadar akıtan oyuncusuna sahip çıkar mesajını verdi.

Hasan Arat: Samsunspor ve Ankaragücü maçlarında geri çekilmeyin

Genç oyuncularla gurur duyduğunu, takımın tecrübeli oyuncularının onlara tam destek vermesini istediğini belirten Hasan Arat takımın kaptanlarından sorumluluk almaları talimatını verdi. Sosyal medyada yazılanlara bakmayın, Avrupa’ya mutlaka gitmemiz gerekir. Türkiye Kupası tek hedefimizdir. Mutlaka almamız gerekiyor. Bunun için sahada savaşacak, sonuna kadar mücadele edeceksiniz.

Maç sonunda taraftarımız üzgün ve mutsuzken, gülen, rahat davranan, durumu kabullenen bir tavır görmek istemediğini belirten Hasan Arat Samsunspor ve Ankaragücü maçlarında geri çekilen, mücadele etmeyen, yardımlaşmayan, formasını sonuna kadar ıslatmayan oyuncu görmek istemediğini sözlerine ekledi.

Hasan Arat’tan Fernando Santos’a ültimatom

Hasan Arat Teknik Direktör Fernando Santos ile yaptığı görüşmede takımın oyunu nedeniyle camia ve taraftarın rahatsızlığını belirterek kötü oyunun nedenlerini sordu ve derhal toparlanmaları gerektiği talimatını vererek, takım toparlanmazsa bunun sonuçlarının iyi olmayacağı mesajını verdi.

Arat, şimdi yapılan olumsuz yorumlara değil, iyi oyuna, mücadeleye, taraftarın yüzünü güldürecek sonuçlara odaklanın Beşiktaşa yakışmayan, karakterine uymayan oyunu kabul etmeyeceğini tekrarladı.

NationalTurk Haber

Başkan Arat daha sonra oyuncularla geçen Paskalya ve yaklaşmakta olan Ramazan bayramı nedeniyle teker teker bayramlaştı. Toplantıda 2. Başkan Hüseyin Yücel, Futbol Şube Sorumlusu YK Üyesi Feyyaz Uçar ve Teknik Direktör Fernando Santos da yer aldı.

Yeni rekor Al-Musrati!

Dikkati Çekenler

Başa dön tuşu