Beşiktaş

Sergen Yalçın: Önümüzdeki sezon Antalyaspor’da devam etmeyeceğim.”

Hasan Arat'ın “Sergen Yalçın şu anda Antalyaspor’un hocasıdır.” açıklaması ardından Sergen Yalçın yeni sezonda Antalyaspor'da görev almayacağını açıkladı.

Sergen Yalçın kararının verdi. Hatayspor karşılaşması sonrası “Düşme hattı ile bağlantımızı kestik. İlk 10’da bitirmek başarı olacaktır.” açıklaması yapan Sergen Yalçın önümüzdeki sezon Antalyaspor’da devam etmeyeceğini açıkladı.

Hasan Arat: Sergen Yalçın Antalyaspor’da görüşmem doğru olmaz”

Dünya Yürüyüş Takımlar Şampiyonası için Antalya’da bulunan Hasan Arat geldiği EXPO 2016 alanında önceki gün gazetecilerin sorularını yanıtlamış ve “Sergen Yalçın şu anda Antalyaspor’un hocasıdır, görüşmem doğru olmaz.” demişti.

Beşiktaş’la adı geçen Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın‘la da ilgili konuşan Arat, “Sergen Yalçın hem sporcu hem de teknik direktör olarak Beşiktaş’ın kıymetlisidir. Fakat şu an Antalyaspor’un hocası olduğu için böyle bir görüşme yapmanın doğru olduğuna inanmıyorum.” demesinin ardından Sergen Yalçın bitmek üzere olan lig maratonunda yeni sezonda Antalyaspor’da görev almayacağını açıkladı.

Hasan Arat: “Hansi Flick’le görüştüm”

Sergen Yalçın: “Antalyaspor’da devam etmeyeceğim.”

Süper Lig ekibi Antalyaspor ile Nuri Şahin’in ayrılığı sonrasında + bir yıl opsiyonlu 1.5 yıllık anlaşma sağlayan Teknik Direktör Sergen Yalçın yeni sezon için kararını verdi. Ajansspor’da yer alan habere göre Antalyaspor ile karşılıklı olarak 1 yıl daha opsiyonu olan Yalçın, kırmızı beyazlı takımda gelecek sezon devam etmeyeceğini yönetime iletti.

Samet Aybaba: “Sergen Yalçın konusu etik olmaz”

Hasan Arat’ın yanı sıra Beşiktaş Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba da Sergen Yalçın’la ilgili geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunmuştu.

Samet Aybaba konuyla ilgili olarak: “Antrenörle alakalı her zamanki gibi çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sergen Yalçın ile bu süreçte hiç görüşmedik. Kendisi zaten şu anda bir takımı çalıştırıyor. Kendisiyle görüşmemiz her şeyden önce etik bir durum değil. Yeni teknik direktörümüzün yerli veya yabancı olmasından daha önemli olan bizim istediğimiz sisteme uyum sağlaması gerekiyor.” demişti.

Dikkati Çekenler
NationalTurk Haber

Hasan Arat “Sergen Yalçın şu anda Antalyaspor’un hocasıdır.”

Hasan Arat “Sergen Yalçın şu anda Antalyaspor’un hocasıdır.”

Dikkati Çekenler

Başa dön tuşu