BeşiktaşBJK HaberleriSpor Haberleri

BJK Divan Toplantısı: BJK Divan Üyesi Göksel Omacan yönetici Murat Kılıç’ı tekzip etti

Göksel Omacan Beşiktaş divan kurulunda yönetici Murat Kılıç’ı tekzip etti.

Aynı zamanda İstanbul Ticaret Odası gıda komitesi üyesi olan Murat Kılıç Beşiktaş tarihinde ilk kez kurulan komitelerin aldığı sponsorluklardan bahsetmesi üzerine söz alan Beşiktaş Divan Kurulu üyesi Göksel Omacan.

yunanistan kira garantili golden visa yurt disi emlak

“Yönetim kurulu üyemiz Murat bey de sanıyorum bir şey ifade etti. 120 yıllık Beşiktaş tarihinde ilk defa amatör branşlarda komiteler oluşturduk ve sponsorluklar oluşturduk dedi. Buna o noktada bir parantez açarak katılmak istemiyorum. Ben 2004 yılında boks komitesi başkanıydım. Hocam da vardı, o zaman Yurdakul hoca, Erdinç Hoca Erdinç Hoca onlar varlardı ben ilk arkadaşları önce sporcuları topladım İnönü stadının altındaydı o zaman görev yapıyordum önce sporcu arkadaşı topladım onları dinledim komite başkanı olarak ondan sonra hocalarımız topladım.

“Trabzon’a, ilçesine, köyüne, Trabzonspor’a sevdalı Ahmet Nur Çebi”

Sporculardan duyduklarım beni çok üzdü çıktı. dediler ki başkanım biz iyi dışına gidiyoruz busa bu kadar Türkiye şampiyonalarına çeşitli müsabakalara dördüncü beşinci sınıfta otellerde kalıyoruz.  Bende bizim yöneticilerimize ricada bulundum dedim ki hocalara da talimatı verdim. Bundan böyle hiç kimse dedim Beşiktaş Kulübü’nün kasasından 1 kuruş TL para dedim almayacak ben de dedim komite başkanı olarak dahil.

O zaman Beşiktaş Travel vardı yöneticimize devreye sokarak bütün talepleri Beşiktaş Travelden yaptırdık ne tür bir talepler varsa sponsorumuz da KAPPA idi.”

NationalTurk Haber

YUNANİSTAN KİRA GARANTİLİ GOLDEN VİSA PROJESİ

yunanistan kira garantili golden visa yurt disi emlak
SELANİK KİRA GARANTİLİ GOLDEN VİSA PROJESİ FIRSATINI KAÇIRMAYIN

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kılıç Kimdir?

Murat Kılıç 10 Ekim 1971 İstanbul’da doğmuştur, aslen Rizelidir. Matematik bölümünde eğitim görmüş olan Kılıç, 1960’lı yıllarda İstanbul’da ticaret hayatına başlamış ailenin ikinci kuşak üyesidir. Dilek Grup yönetim kurulu başkanı görevini aktif olarak sürdürmektedir. İstanbul Ticaret Odası gıda komite ve meclis üyesidir.

Beşiktaş eski yöneticisi Efe Bezci’den Ahmet Nur Çebi’ye ‘Bıraktım Seni Şoku”

Göksel Omacan’ın Ahmet Nur Çebi’nin listesinde bulunan yönetici Murat Kılıç’ı tekzip ettiği konuşma…

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu