İş Dünyası HaberleriMagazin Haberleri

Hasan Arat ve Ergun Özen Beymen 50’inci yılını muhteşem bir gala ile kutladı

Hasan Arat, Ergun Özen ve Tolga Egemen Beymen'in 50. yıl çerçevesinde Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da görkemli bir gala gecesi ile kutladılar.

Beymen, yarım asrı aşan tarihini, lüksün bu topraklardaki 500 yıllık geçmişine ışık tutan ve günümüze taşıyan küresel bir projeyle kutladı.

BEYMEN’İN 50, LÜKSÜN 500 YILI SLOGANI ÖNE ÇIKTI

Anadolu’nun zengin kültür mirasını, lüksün izindeki sergi, kitap ve belgesel projesiyle dünyaya anlatan Beymen, “Golden Opulence” sergisi ve aynı adı taşıyan kitabın lansmanı vesilesiyle, moda ve tasarım dünyasına yön veren markaların temsilcilerini, kreatif direktörleri, tasarımcıları ve sektörün önde gelen isimlerini 3 – 5 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da buluşturdu.

Beymen Galası; Ali Faramawy, Hasan Arat, Hania Rachid-Rachid Mohammed, Elif Çapci, Ergun Özen geceye damga vurdular.
Ali Faramawy, Hasan Arat, Hania Rachid-Rachid Mohammed, Elif Çapci, Ergun Özen geceye damga vurdular.

Beymen’in bünyesinde bulunduğu Katar Fonu Mayhoola for Investments LLC CEO’su, Valentino ve Balmain’in Yönetim Kurulu Başkanı Rachid Mohamed Rachid ve Beymen Group CEO’su Elif Çapçı’nın konuşmalarıyla başlayan geceye dünyaca ünlü maestro Andrea Bocelli ve müzisyen Karsu’nun eşsiz konseri damgasını vurdu.

Beymen Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Özen, Başkan Yardımcısı Hasan Arat ve Beymen CEO’su Elif Çapçı, Beymen Group’ta 10’uncu, 15’inci, 20’inci, 25’inci, 30’uncu ve 40’ıncı yıllarını kutlayan değerli çalışma arkadaşlarımıza ödüllerini sundu.

Cem Boyner Beymen’i 450 milyon dolara Katarlılara sattı

NationalTurk Haber

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu