Spor Haberleri

Serdal Adalı: Beşiktaş’ı Katar Sermayesine Bırakmayacağım

Beşiktaş başkan adaylarından Serdal Adalı, “Hasan Arat Beşiktaş’ı PSG’nin pilot takımı mı yapacak? Beşiktaş’ı Katar sermayesine bırakmayız” dedi.

Beşiktaş başkanlık seçimine 2 gün kala başkan adayları arasındaki atışmalar devam ediyor.

Adaylardan Serdal Adalı, TGRT Haber canlı yayınında Hakan Dede ve Bülent Uslu’nun sorularını cevapladı.

Kötü gidişata dur denmesi için kendisine oy verilmesi gerektiğini dile getiren Adalı, “Maddi kısmının tedavisini yapabilirsiniz ama manevi kısım ciddi şekilde camiada sorun haline geldi. Tüm bunlar için oy verilmesi lazım. Elbette ki proje hazırlığımız var. Birinci projem futbol takımını ayağı kaldırıp yukarı taşımak” diye konuştu.

Adalı, Şan Ökten Tesislerini amatör şubelere vereceklerini belirterek şöyle devam etti:

“200 milyon Euro kazandıracak bir gayrimenkul projesi gerçekleştireceğiz. Buradan gelecek gelir banka borçlarının kapatılmasında kullanılacak. Bu benim değil Beşiktaş’ın projesidir. Biz bu projenin yapılması için tüm görüşmeleri gerçekleştirdik. Emlak Konut ile tüm detayları görüştük. Protokolü imzaladık. Arsa sahipleriyle anlaştık. Ne yapalım; bu projeyi yapmayalım, borcu kapatmayalım da şu an çok gündemde olan Katarlılara mı satalım? Beşiktaş’ı Katar sermayesine bırakmayacağım.”

Hasan Arat’ın PSG’nin sahibiyle paylaştığı fotoğrafı anımsatan Adalı, “Selfie ile transfer olmaz. Hasan Arat Beşiktaş’ı PSG‘nin pilot takımı mı yapacak? Arat 4.5 yılda borcu kapatma teminatı verirse hemen çekilirim. Serdal Adalı’nın sözü teminat” dedi.

Adalı ayrıca seçimi kazanacağından emin olduğunu dile getirdi.

NationalTurk Haber

Hasan Arat, Serdar Bilgili, Yıldırım Demirören ve Ethem Sancak’ın maç keyfi

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu