Hasan Arat Katarlı Nasser Al-Khelaifi ile resim paylaştı

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Hasan Arat Katar Spor Yatırımları (Qatar Sports Investments) bünyesine kattığı ve başkanlığını yaptığı Paris Saint-Germain kulübün hem başkanı hem de CEO’su olan Nasır el-Halifi ile beraber resim paylaştı.

Beşiktaş taraftarları arasında Hasan Arat’ın Nasır el-Halifi ile resim paylaşması büyük heyecan yarattı.

Hasan Arat paylaşımında; “Değerli arkadaşlarım, PSG Kulübü Başkanı Nasser Al-Khelaifi, Chelsea FC sahipleri Todd Boehly ve Anthony Minella ile Senegal – Hollanda maçını izledik. Nazik davetleri için kendilerine teşekkür ederim.” dedi

Hasan Arat Katar Kraliyet ailesi merkezli Mayhoola fonunun Boyner Grubu’nun yüzde 30.7 hissesini 885 milyon liraya aldığı Beymen Grubunda Yönetim Kurulu başkan yardımcısı olarak çalışıyor.

Katar dedikodularına Tekinoktay’dan tepki: Bunların telaffuz edilmesi bile zuldür

Hasan Arat Kimdir

Ethem Sancak’ın Adana’dan ortağı olan Hasan Arat, Türkiye ve yurtdışında gayrimenkul yatırım ve geliştirme sektöründe faaliyet gösteren Capital Partners şirketinin İcra Komitesi Başkanlığı görevini yürütüyor.

Hasan Arat Katar Mayhoola fonunun satın aldığı Boyner Grubu’na aite Beymen Grubunda Yönetim Kurulu başkan yardımcısı olarak çalışıyor.

Hasan Arat ayrıca, 2011’den beri Fiba Holding Yönetim Kurulu üyesi olarak görev alıyor. 2011-2017 yılları arasında Acıbadem Sağlık Hizmetleri Yönetim Kurulu bağımsız üyeliği ve Denetim Kurulu Başkanlığı yaptı.

Acıbadem Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi ve TMOK – Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin başkan vekilliğini yürüten Hasan Arat geçmişte; UNWTO – Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü İş Konseyi Başkan Yardımcılığı ve Türkiye Basketbol Federasyonu ikinci başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

Arat Tekstil’in kurucusu olan Hasan Arat geçmişte başkanlık görevini yürüttüğü IAF – International Apparel Federation’unun halen Yönetim Kurulu Üyesidir ve TGSD – Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği’nde bir dönem başkanlık görevini üstlenmiştir. Hasan Arat, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur.

Beşiktaş Galatasaray ve Fenerbahçe’de basketbol oynadığı bilenen Hasan Arat 2000 yılında Beşiktaş başkan adayı olarak Serdar Bilgili’ye karşı seçimlere girmiş ve kongrede kaybetmişti.

Beşiktaş’ın başkan adayı Hasan Arat hem Galatasaraylı hem Fenerbahçeli çıktı

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Yazar Hakkında

3 yorum

  1. Geri Bildirim: Ahmet Nur Çebi, Hasan Arat'ı topa tuttu: 22 senedir neredeydin - Beşiktaş Postası

  2. Geri Bildirim: Şenol Güneş'ten beIN Sports'a "Camiayı güzel işliyorsunuz" - Beşiktaş Postası

  3. Geri Bildirim: Serdal Adalı: Beşiktaş'ı Katar Sermayesine Bırakmayacağım - Beşiktaş Postası

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: