BeşiktaşNeler Oluyor ?Spor Haberleri

Hasan Arat: Barcelona, Roma başkanlarıyla konuşuyorum

Beşiktaş Başkanı Hasan arat transfer gündemiyle ilgili olarak Sabah gazetesine açıklamalarda bulundu.

Transfer yapma konusunda popülist olmayacaklarını ifade eden Hasan Arat “Sosyal medya ve fenomenler üzerinden oyuncu pazarlama dönemi bitti. Hepsini öğrendik, tespit ettik. Bana, Hüseyin Yücel’e ve Samet Aybaba’ya bunları yapamazlar” dedi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Hasan Arat, transfer politikalarıyla ilgili SABAH Spor’a çok önemli mesajlar verdi. İşte Hasan Arat’ın sözleri:

Feyyaz Uçar’dan çarpıcı açıklamalar: Biz pilot takım değiliz ! Aboubakar konusunda da hoca karar verecek.

“Son derece ekonomik ve doğru işler yapacağız. Popülist olmayacağız, bu konuda çok netiz. Her şeyin pazarlığını ödeyebileceğimiz şekilde yapacağız. Beşiktaş’a yük olacak kontratlara kesinlikle girmeyeceğiz. Ben, Barcelona ve Roma kulüplerinin başkanıyla görüşüyorum. Diğer birçok kulübün başkanlarıyla da konuşuyorum.

Menajerler bize Beşiktaş’a yaramayacak oyuncuyu pazarlayamayacak. Çok net söylüyorum; Ümraniye’ye giremezler. Sosyal medya ve fenomenler üzerinden oyuncu pazarlama dönemi bitti. Hepsini öğrendik, tespit ettik. Bana, Hüseyin Yücel’e ve Samet Aybaba’ya bunları yapamazlar. Beşiktaş’ın menfaatine olmayan hiçbir işin içinde olmayız.”

Teknik direktör Fernando Santos’un gençlere güveninin de çok yüksek olduğunu belirten Arat, “Hocamız elindeki gençleri oynatmak istiyor. Bu gençler çok iyi oyuncular, ‘Neden elimde böyle yetenekler varken başka birini alalım?’ diyor. Örneğin Semih Kılıçsoy. Elimizde böyle bir yeteneğe sahipken, Beşiktaş’ın geleceği olan oyuncu varken neden oraya transfer yapalım?” diye konuştu.

Hasan Arat Katarlı Nasser Al-Khelaifi ile resim paylaştı

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu