Browsing: Şeref Yalçın

Haber
Rüya değil, gerçek! İşte Allen Iverson

Amerikan basketbol ligi NBA yıldızı ve dünyanın sayılı basketbolcularından olan Allen Iverson (35), kendisini bir yıllığına Beşiktaşlı yapan antlaşmaya New York’ta imza attı.

Haber
Allen Iverson imzayı atıyor

Beşiktaş Cola Turka’da rüya transfer resmen sonuçlanıyor. Siyah-Beyazlı yönetim yıldız basketbolcu ile resmi sözleşmeyi yarın Amerika’da imzalayacak.

Haber
Beşiktaş İlköğretim Okulu açıldı

8 Mart’taki depremde yıkılan Elazığ’ın Kovancılar ilçesine bağlı Çakırkaş Beldesindeki okulun yerine, Beşiktaş Jimnastik Kulübü tarafından yaptırılan Beşiktaş İlköğretim Okulu açıldı. Açılışa Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Revna Demirören ve bazı kulüp yöneticileri katıldı.

Haber
Vedat Okyar anıldı

Beşiktaş’ın unutulmaz futbolcusu, kaptanı ve sevilen spor yazarı Vedat Okyar, vefatının 1. yılında Zinzirlikuyu Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı.

Haber
Yıldırım Demirören hesap sordu

İlk 3 haftada kaybedilen 4 puanın ardından tecrübeli teknik adamla bir görüşme yapan ve acil durum raporu isteyen Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, “Başarıya giden yolda kimseye taviz vermeyiz. Revizyon gerekiyorsa yapalım” dedi.

1 2