Sapara veya Sosa geliyor

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş’ta devam eden transfer çalışmalarında sona yaklaşılıyor.

Şeref Yalçın’ın söylemiyle “Cristiano Ronaldo’yu gölgede bırakacak” transferin Bayern Münihli Sosa veya Rosenborg’ta oynayan Sapara olduğu, bu iki futbolcudan birinin İspanya kampına yetiştirileceği öğrenildi.

Vatan gazetesinin haberine göre 10 numara arayışlarını son sürat sürdüren Beşiktaş Yönetimi’nin, Bayern Münihli Sosa ile anlaşmaya çok yakın olduğu öğrenildi.

Bu oyuncunun yanı sıra Rosenborg’ta oynayan Marek Sapara ile de temaslarını sürdüren siyah – beyazlı yönetimin hafta sonuna kadar transfere nokta koyması bekleniyor.

Teknik Direktör Mustafa Denizli’nin raporları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Beşiktaş Yönetimi’nin, Sapara’yı ikinci sırada tuttuğu bildirildi. Denizli’nin dünkü idman sonrasında “Her an bir transfer gelişmesi olabilir” yönündeki açıklamasının arkasında da Sosa isminin olduğu vurgulandı.

Başkan Yıldırım Demirören’in bu oyuncunun işini bir an önce bitirmeyi hedeflediği öğrenildi. Transfer çalışmalarını tek başına sürdüren Demirören’in, Sosa veya Sapara’dan birini kesinlikle İspanya’daki kampa yetiştirmeyi planladığı bildirildi. Teknik Direktör Mustafa Denizli’nin ise bu iki isimden tercih hakkını Sosa’dan yana kullandığı, olmadığı takdirde ise Sapara’nın transfer edilmesini istediği belirtildi.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz