Magazin Haberleri

Şeref Yalçın & Görkem Gökalp; Muhteşem Bir Düğün Töreniyle Evlendiler

Beşiktaş Kulübü Eski Yönetim Kurulu Üyesi, spor ve cemiyet hayatının sevilen ismi Şeref Yalçın, 3 senedir beraberliğini sürdürdüğü Görkem Gökalp ile bir ömür boyu beraber olmaya ‘Evet’ dedi.

Kemer Country Orman Evleri’nde gerçekleşen düğüne iş, sanat, spor ve sosyal yaşam dünyasından ünlü isimler katıldı.

Beşiktaş Eski Yönetim Kurulu Üyesi Şeref Yalçın, 3 yıldır birlikte olduğu Görkem Gökalp ile Kemer Country Orman Evlerinde düzenlen muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

Düğün törenine çiftin ailesi ve yakın dostlarının yanı sıra iş, sanat, spor ve sosyal yaşam dünyasından da önemli isimler katıldı. Alkışlar eşliğinde nikah merasiminin düzenleneceği alana gelen çiftin nikah şahitliklerini Yıldırım- Revna Demirören, Nihat Özdemir ve Ergin Ataman üstlendi.

Çiftin nikah akdini ise Beşiktaş Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Bozkurter gerçekleştirdi. Çifte nikah cüzdanlarını Revna Demirören takdim ederken Revna Hanım bir ömür mutluluk dileyerek nikah cüzdanını gelin Görkem Gökalp’e verdi.

Düğünde gelin Görkem Gökalp, Vakko imzalı gelinlik ve güzelliğiyle göz kamaştırırken damat Şeref Yalçın ise Damat marka smokini ile çok şık bir görünüm sergiledi.

Şeref ve Görkem Yalçın çifti nikah töreninin ardından gelen tebrikleri kabul ederken Enbe Orkestrası’nın sahne aldığı düğünde davetliler gecenin geç saatlerine kadar çalan şarkılarla eğlendi. Yeni evli çift düğün sonrasında Phuket Balayı seyahatine çıktılar.

NationalTurk Haber

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu