BJKHasan AratSpor Haberleri

Serdar Bilgili: Hasan Arat seviyeyi düşürüyor

35 kişilik bir ekip, kurulan seçim bürosunda Serdar Bilgili’nin hazırlıklarını yürütüyor. Call center ve afişler hazırlatan Bilgili, kokteyl ve yemekli toplantılar düzenledi.
Hasan Arat, 15 kişilik bir seçim ekibiyle çalışıyor. Billboard, callcenter ve koktelylerle üyelere projelerini anlatıyor. Seçim turuna çıkıp, üyelerle bir araya geldi.

Serdar Bilgili Hasan Arat ile ilgili olarak: “Göreve geldiğimde dağıttığım kitapçıkta hedeflerimizi anlattım ama Arat hedeflerimizi küçümsedi. Hasan Arat seviyeyi düşürüyor.” dedi.

BÜYÜK YARIŞ

Beşiktaş Kulübü’nde Türk futbolunda bugüne kadar görülmeyen bir seçim kampanyası yaşanıyor. 31 Mart’taki Olağan Genel Kurul’unun başkan adayları Serdar Bilgili ve Hasan Arat, seçim çalışmalarında ABD modelini izliyor. İki adayın seçim çalışmaları, ABD’nin başkanlık seçimleri öncesi kampanyalarını andırıyor.

SEÇİM KAMPANYASI

İki başkan adayı geniş katılımlı toplantılar ve etkinlikler, reklam kampanyaları ve illeri dolaşarak hedeflerini ve projelerini anlatıyor. 15 kişilik bir ekiple kampanyasını sürdüren Arat, barkovizyon, internet, billboard ve callcenterlarla üyelere seslenirken, bayram tebriği, yılbaşı tebriği yanında kongre davetiyeleri gönderdi.

KOKTEYLLİ TOPLANTILAR

Başkan adayı, Balıkesir, Susurluk, Bandırma, İzmir gezilerine çıktı, İstanbul, Adana, Mersin ve Ankara’da geceler ve kokteylli toplantılar organize etti. Arat, bu toplantılarda göreve geldiğinde stat, radyo, kredi kartı, halka arz B Planı ve Fulya Tesisleri’ni gündeme getireceğini açıklarken, Bilgili yönetiminin başarısız olduğunu her toplantıda vurguladı.

ÜYELERLE BULUŞTU

Bilgili iki haftalık seçim maratonunda İzmir ve Ankara’da 800 kongre üyesine hedeflerini anlattı. Bilgili, Eski Beşiktaşlı Futbolcular Derneği, Üsküdar Beşiktaşılar Derneği, Kadıköylü Beşiktaşlı İşadamları Birliği, Siyah Beyaz Derneği’nin organize ettiği 4500 kongre üyesinin yemekli davetlerine katıldı. Callcenter açıp, afişler hazırlattı.

HEDEFLERİNİ ANLATTI

35 kişilik bir seçim ekibiyle çalışan Bilgili bu akşam da Radisson Sas Otel’de tüm Beşiktaşlı kongre üyelerine projelerini ve hedeflerini anlatarak kokteyl verecek. Bilgili, ‘‘Koltuk meraklısı değilim. Ama hizmet etmek isteyenlere kapılarımız açık. Göreve geldiğimde dağıttığım kitapçıkta hedeflerimizi anlattım ama Arat hedeflerimizi küçümsedi. Hasan Arat seviyeyi düşürüyor’’ dedi.

İŞTE İKİ ADAYIN LİSTESİ

Serdar BİLGİLİ

Hüsnü GÜRELİ

Yıldırım DEMİRÖREN

Fikret ORMAN

Fikret ERCAN

Cengiz KAPTANOĞLU

Behçet ÜMİTLEN

İbrahim ALTINSAY

Kıvanç OKTAY

İsmail ÜNAL

Levent ERDOĞAN

Muzaffer NASIROĞLU

Haşmet KURUM

YEDEKLER

Hüseyin MİCAN

Mete DÜREN

Ahmet KAVALCI

Deniz ATALAY

Emin ÖNAL

Cem BİLGE

HASAN ARAT

Mehmet KAZANCI

Evren ARTAN

Kemal GENCER

Burhan ENUŞTEKİN

Ömer Faruk GİRGİN

Erol KARABIYIK

Suat KÜÇÜKER

Tankut DİNÇ

Zekeriya ALP

İpek ÖKTEN

Sinan VARDAR

Aslan EMRE

YEDEKLER

Mevlüt ASLAN

Ekrem KEÇOĞLU

Doğan YAKUPOĞLU

Sami KILIÇOĞLU

Süleyman EREN

İbrahim ÖZDOĞAN

Hasan Arat ve ortağı Ethem Sancak Siirt’e taşınıyorlar

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu