Browsing: Real Madrid

Haber
James Rodriquez’den 3 büyüklere fark

Real Madrid’in kadrosuna kattığı Kolombiyalı yıldız James Rodriguez bonservis bedelinin büyük kısmının forma satışından çıkardı. Başarılı futbolcunun Real ile sözleşme imzalamasının ardından geçen iki günde toplam 345 bin forma satışı yapıldı.

Haber
Hürser Tekinoktay’dan El Clasico değerlendirmesi

İspanya’da artık El Clasico için nefesler tutuldu. La Liga’nın ilk yarısında Barcelona’nın galibiyetiyle biten El Clasico rövanşı 23 Mart’ta Bernabeu’da oynanacak. El Clasico öncesinde deneyimli futbol adamı Hürser Tekinoktay iki takımın durumunu masaya yatırdı.

Haber
Beşiktaş’a niye sarılamıyoruz?

Ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde sarılacak, tutunacak ve tebessüm edecek bir şeylere ihtiyacımız yok mu? Biz Beşiktaşlılar takımımıza sarılmaz mıyız en zor zamanlarımızda?

Haber
Guti şaşırttı: Türkiye’yi özlemiyorum

Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra sürekli siyah beyazlı takım, Türkiye ve İstanbul ile övgü dolu sözler sarf eden Guti Türkiye’de oynadığı dönemde iyi vakit geçirdiğini, ancak hiç özlemediğini söyledi.

Haber
Beşiktaş Avrupa zengini

Beşiktaş Avrupa zengini… Ekonomik nedenlerle UEFA tarafından Avrupa kupalarına alınmayan Beşiktaş, buna karşılık son 3 sezonda Avrupa Kupaları’ndan en fazla gelir elde eden Türk takımı oldu / Beşiktaş Haberleri

1 2 3