Nihat Kahveci

Beşiktaş ve Türk Futbolunun efsane ismi Nihat Kahveci ile ilgili haberleri, yazıları Beşiktaş Postası Nihat Kahveci sayfasından takip edebilirsiniz.

Nihat Kahveci Beşiktaş kulübün alt yapısından yetişip İspanya’da Roberto Carlos, Zidane, Figo, Ronaldo’nun olduğu dönemde La Liga’da en değerli futbolcu seçilmiştir.

Haber
“Fikret Orman belden aşağı vurarak algı yapıyor”

Beşiktaş’ın eski milli futbolcularından Nihat Kahveci’nin Başkan Fikret Orman’a gönderdiği whatsapp mesajlarını paylaşması üzerine yorum yapan Oktay Derelioğlu’nun iddiaları da en az Kahveci’nin yazdıkları kadar dikkat uyandırdı.

Haber
UEFA’dan gelen 670 bin 19 euro Nihat Kahveci’ye gitti

UEFA’dan gelen 670 bin 19 euro Nihat Kahveci’ye gitti… UEFA ve Avrupa Kulüpler Birliği arasında yapılan anlaşma gereği, 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerinde ve finallerde ülkeleri adına milli takımlarında mücadele eden futbolcular için, 575 kulübe ödeme yapılacağı açıklanmıştı / Beşiktaş Haberleri

Haber
Nihat Kahveci Villarreal altyapısında

Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra futbolu bırakan Nihat Kahveci, eski takımlarından Villarreal’in altyapısında göreve başladı. Nihat, Villarreal genç takımında asistan koçluk yapacak.

1 2 3 7