Etiler

Etiler, İstanbul’un Beşiktaş ilçesi’nde yer alan bir mahalle. Levent’in doğusunda, Nispetiye Caddesi’nin Bebek sırtlarına rastlayan kesiminin iki yanında kuruludur.

Gündem akmerkez cinayet
Etiler Akmerkez’de cinayet!

Etiler’de cadde ortasında cinayet! Dün akşam otomobiliyle Akmerkez önünde ilerleyen Erhan Hastürk adlı şahıs, kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından kurşun yağmuruna tutularak öldürüldü.

Gündem etiler prezarvatifdavasi
Etiler’de prezervatif davası!

Eski haber spikerlerinden Ülkü Giray, Beşiktaş Etiler’deki komşusu olan Boğaziçi Üniversiteli üç gençten, bahçeye ve balkonuna prezervatif attıkları iddiasıyla şikayetçi oldu.

Gündem etilerde trafik kazasi e1336717456397
Etiler’de trafik kazası: 2 yaralı

Etiler’de trafik kazası: 2 yaralı… Etiler Ahmet Saygun Caddesinde gece saatlerinde meydana gelen trafik kazasında Uğur Muhlis Devecioğlu ile Vedat Kapıcıoğlu adlı şahıslar yaralandı.

Gündem etiler kopru bomba bp
Aynı köprüde yine bomba paniği

Etiler’de 26 Mayıs’ta 7 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan patlamanın meydana geldiği Koç Köprüsü üstünde yine bomba paniği yaşandı. Yol kenarına bırakılan iki adet akü polisi alarma geçirdi.

Ekonomi Haberleri volvo etiler
Etiler’de Volvo S60 partisi

Volvo’nun en çılgın modeli S60, yılın en uzun gününe de damgasını vurdu. Arkas Otomotiv’in Etiler showroom’unda düzenlenen ‘Volvo S60’ partisine, seçkin bir davetli grubu katıldı.

1 2 3 4