Etiler’de cinayet! ‘Müziği kıs’ dedi canından oldu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Beşiktaş’ta, otomobilleri içinde yüksek sesle müzik dinleyen 3 kişiyi uyaran 19 yaşındaki Erkan Altıntaş bıçaklanarak öldürüldü. / ‘Müziği kısın’ dedi, cinayete kurban gitti!

Alınan bilgilere göre olay İstanbul’un Beşiktaş ilçesi Etiler Aytar Caddesi Başa Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, Şükrü Yiğit Ç., Kayacan A. ve Berkay S., otomobil içinde yüksek sesle müzik dinlemeye başladı. Bu sırada yaya olarak yanlarına gelen 19 yaşındaki Erkan Altıntaş, 3 gence müziğin sesini kısmalarını söyledi.

Bunun üzerine çıkan kavgada Erkan Altıntaş bıçakla yaralandı. 14 yerinden bıçaklanan Erkan Altıntaş kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Cinayet zanlılari ise olaydan kısa süre sonra yakalanıp gözaltına alındı. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği’ne götürülen şahıslar adliyeye sevk edildi.

Yaşananlara tepki gösteren Erkan Altıntaş’ın babası Mahir Altıntaş “Adamlar zaten içki ve uyuşturucu almışlar. Benim oğlan ve arkadaşları sokakta oturuyorlarmış. 3 kişi bizim çocuklara bir şey yapamayacağını anlayınca büfeyi soyup bıçakları alıp gelmişler. Benim çocuğu bıçaklamışlar. 14 bıçak yarası mevcutmuş. Hepsini yakalamışlar. Onların çok büyük ceza almalarını istiyorum. Peşini bırakmasınlar” diye konuştu.

Share.

Leave A Reply