Etiler Akmerkez’de cinayet!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Etiler’de cadde ortasında cinayet! Dün akşam otomobiliyle Akmerkez önünde ilerleyen Erhan Hastürk adlı şahıs, kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından kurşun yağmuruna tutularak öldürüldü.

Alınan bilgilere göre dün akşam saatlerinde Beşiktaş ilçesi Etiler Akmerkez önünde meydana gelen olayda kimliği belirlemeyen bir kişi otomobiliyle ilerleyen 33 yaşındaki Erhan Hastürk’e tabanca ile ateş etti. Uyuşturucu madde bulundurmaktan suç kaydının olduğu belirtilen Erhan Hastürk, bunun üzerine otomobiliyle kaçmaya başladı.

Kimliği belirsiz şüpheli de otomobille Erhan Hastürk’ün aracını takip etmeye başladı. Akmerkez önünde trafiğin yoğun olmasından yararlanan cinayet şüphelisi aracından tabancayla Hastürk’ün bulunduğu otomobile 5 el ateş açtı.

Erhan Hastürk olay yerinde hayatını kaybederken polis ekipleri kaçan zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı. Bir görgü tanığı, “Araçlarından birbirlerine laf atıyorlardı. Biri otomobilin içerisinden diğer araca 5 el ateş etti. Daha sonra araç kaldırıma çarptı. Şüpheli kaçmaya başladı” diye konuştu.

Share.

Leave A Reply