Etiler Koç köprüsü altında patlama! (Video)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

İstanbul’da patlama! Etiler’deki Koç köprüsü altında yer alan durakta meydana gelen patlamada gelen ilk haberlere göre 1 kişi yaralandı.

Beşiktaş ilçesi Etiler semtindeki Koç köprüsü altında bulunan İETT otobüs durağında sebebi henüz bilinmeyen bir patlama meydana geldi. Gelen ilk haberlere göre 1 kişi yaralandı. Olay yerinden çelişkili bilgiler geliyor.

Ünlü alışveriş merkezi Akmerkez yakınlarındaki Koç köprüsünün altında meydana gelen patlama üzerine olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. Yoğun trafik nedeniyle ambulanslar olay yerine ulaşmakta güçlük çekiyor. Patlamanın sebebi konusunda ise henüz bir bilgi yok. Çevredeki araçlara zarar veren patlamanın çöp kutusunda meydana geldiği tahmin edilirken polis ekipleri de ikinci bir bomba ihtimali üzerine olay yerine yaklaşmıyor.

Etiler’de patlama: Detaylar netleşiyor

Patlamaya parça tesirli ve zaman ayarlı ses bombasının neden olduğu tahmin edilirken ilk belirlemelere göre biri ağır 3 kişi yaralandı. Olay yerinde şüpheli bir paket daha bulunması üzerine polisler ilk anda olay yerine yaklaşmadı. Patlamanın ardından cadde trafiğe kapatılırken İstanbul şu an felç durumda. Etiler, Zincirlikuyu, 2. çevre yolu başta olmak üzere birçok bölgede trafik durmuş durumda. Olay yerinde etrafa dağılmış eşyaların olduğu görüldü. Patlamadan etkilenen iki İETT otobüsü ile bir taksi köprü altında duruyor. Yabancı ajanslar yaralı sayısının birden fazla olduğunu belirtiyor. Olay yeri, Polis Meslek Yüksek Okulu’nun çok yakını. Çevredeki beton artıkları köprünün oldukça hasar gördüğünü gösteriyor.

[media id=341 width=600 height=340] [media id=340 width=600 height=340]
Share.

Leave A Reply