Beşiktaş: Atıf Keçeci

Haber
Atıf Keçeci; Beşiktaş için parmağını oynatmayanlar, yukarılardan emir geldiğinde bir kulübü satın alabiliyorlar

NTV Spor Radyo’da Bülent Yüksel’in bugünkü konuğu Zaman Gazetesi yazarı Atıf Keçeci’ydi. Atıf Keçeci, yaptığı açıklamada, “Beşiktaş, Beşiktaşlı zenginlerini unutsun. Beşiktaş’a Beşiktaşlı zenginlerinden fayda yok. Beşiktaş için parmağının ucunu oynatmayanlar, yukarılardan emir geldiğinde bir kulübü satın alabiliyorlar” dedi.

Haber
Kongre üyesi hisse sahipleri SPK’ya suç duyurusunda bulundu

Beşiktaş A.Ş.’nin dün yapılan Genel Kurul toplantısında aynı zamanda kongre üyesi olan hisse sahipleri şirketin zarara uğratıldığı gerekçesiyle yönetimi SPK gözlemcilerine şikayet etti. İsmet Aydınlıoğlu ve Kadir Kılıç ise suç duyurusunda bulundu.

Haber
Atıf Keçeci de SPK’ya başvurdu

Beşiktaş’taki ekonomik darboğaz ve enteresan işlemlerin ardından bir grup kongre üyesi SPK’ya başvurarak BJK A.Ş.’nin incelenmesini talep etmişti. Son başvuru da Beşiktaş’ın önemli isimlerinden biri olan Atıf Keçeci’den geldi.

Haber
Divan Kurulu toplantısında yönetime eleştiriler de vardı

Geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan Beşiktaş Divan Kurulu Toplantısı’nda salona getirilen Türkiye Kupası ile fotoğraf çektirme yarışına giren üyelerin haricinde açıklanan borç rakamına ve yönetime sert eleştiriler getiren üyeler de vardı.

Haber
Nihat bana da yumruk at!

İki yıl önce kantarın topuzu kaçınca alınmasına karar verilen ve günler süren ikna turlarından sonra tekrar Beşiktaş’a kazandırılan Nihat Kahveci’nin son günlerde yaptıkları ortada.