Umut Tahir Güneş bilmecesi

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Mermi bacağından girip çıkmış!

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Umut Tahir Güneş, İstanbul’un Eyüp Sultan İlçesi’nde silahlı saldırıya uğradığı iddiasına karşı haberi yalanlamasına rağmen Tahir Güneş’in vurulma iddasına Kartal Haber bir başkasını daha ekledi.

Ahmet Nur Çebi‘nin Sedat Peker‘in iddiaları ile gündeme gelerek çok tartışılan Engin Baltacı ile birlikte Adnan Dalgakıran ve Mesut Urgancılar yerine aldığı Umut Tahir Güneş, İstanbul’un Eyüp Sultan İlçesi’nde silahlı saldırıya uğradığı haberi gündeme bomba gibi düşmüştü.

Mesut Urgancılar Kimdir?

Umut Tahir Güneş; iddialara göre 4 Ağustos Perşembe akşamı iş yerinden çıktıktan sonra aracıyla evine doğru giderken Kemerburgaz’da silahlı saldırıya uğradığı iddia edildi ve bacağından yaralandığı öne sürüldü.

İddialara göre; Umut Tahir Güneş hastaneye kaldırılarak tedavi edildi. Saldırıdan önce önce keşif yapan silahlı saldırgan; Umut Tahir Güneş’in geçiş yapacağı güzergaha pusu attı ve arabasıyla o noktadan geçen Umut Tahir Güneş’e ateş etti. Umut Tahir Güneş yaralanırken; silahlı saldırgan ise yol kenarında bulunan ormanlık alana doğru kaçarak kayıplara karıştı. Ormanlık alanda inceleme yapıldı. Olayı aydınlatmak üzere geniş kapsamlı çalışma başlatan İstanbul Emniyeti; olayı gerçekleştiren saldırganı yakalamak için inceleme başlattı.

Güneş, böyle bir saldırının kesinlikle olmadığını açıkladı.
Konuyla ilgili Umut Tahir Güneş’ten açıklama geldi. Güneş, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada böyle bir durumun yaşanmadığını belirtti.

Kartalhaber Türkiye’nin konuştuğu iddiayı araştırdığını ve görüşüne başvurduğu emniyet yetkilileri vurulma olayını doğruladığını açıkladı.
Edinilen bilgilere göre; Umut Tahir Güneş’e silahlı saldırıda mermi Beşiktaşlı yöneticinin bacağından girip çıkıyor. Güneş, hastanede tedavisinin ardından kısa süre içinde taburcu ediliyor.
Emniyet yetkilileri olayın alacak verecek ve villa satışı yüzünden olduğunu belirtirken saldırı dosyasının cinayet masasında değerlendirdiğini vurgulandı. Kemerburgaz’da ofisi bulunan Umut Tahir Güneş; iddialara göre 4 Ağustos Perşembe akşamı iş yerinden çıktıktan sonra aracıyla evine doğru giderken Kemerburgaz’da silahlı saldırıya uğradığı iddia edildi ve bacağından yaralandığı öne sürüldü.

Umut Tahir Güneş kimdir ?

Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) resmi sitesinde bulunan biyografisinde yer alan detayların oldukça kısıtlı olan Umut Tahir Güneş 1980 yılında Mardin’de doğmuştur. İş insanı Güneş evli ve 3 çocuk babasıdır. Ingilizce ve Arapça bilmektedir.

Ahmet Nur Çebi’nin başlattığı ‘Bırakmam Seni’ kampanyası için destek gecesine katılan Göktürk’lü iş adamı 1 milyon TL ile 200 adet tişört bağışı yaptığını açıklamasıyla gündeme gelmişti

40 yaşındaki iş adamı Umut Tahir Güneş, Beşiktaş Kulübü’nün başlattığı ‘Bırakmam Seni’ kampanyası için Vodafone Park’ta düzenlenen ve özel bir televizyon kanalında canlı yayınına katılarak, 1 milyon TL ile 200 adet tişört bağışı desteğinde bulunduğu söylemişti.

Aynı gün sosyal medya Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Göktürk’lü iş adamı Umut Tahir Güneş ” Gün takımıma sahip çıkma günü olduğunu belirterek, Destek günüdür. Yalnız bırakma günü değildir. Bize yakışan bu destek sayısı değil. Haydi, güçlü Beşiktaş âşıkları. Hiç bir zaman Beşiktaşımızı yalnız bırakmadım. Maddi manevi her zaman bu kulübün yanında olduk. Ve Sayın Ahmet Nur Çebinin değerli yöneticilerin de bu kötü günü çevireceklerini güneşli günlerin Beşiktaşımıza döneceğine canı gönülden inanıyor ve destekliyorum.”dedi

Beşiktaş Kulübü 2. Başkanı Engin Baltacı Türkiye’nin gündeminde

Paylaş.

1 Yorum

  1. Geri Bildirim: Umut Tahir Güneş bilmecesi – Beşiktaş Postası - Medya Oluşum

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: